Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Mythic Hashtag Challenge

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

BFF Math Class
0+
BTS Signature Fashion Style
0+
L.O.L. Surprise! O.M.G. Fashion House
0+
Monster Girls High School Squad
12+
Autumn Celebrations
0+
Aisha Wish Come True Makeover
0+
Festival Besties
12+
L.O.L. Surprise! O.M.G. Style Studio
0+
Prom Night Dress Up
6+
Half & Half: Cool Fashion Trends
0+
Princess Wedding Dress Up
0+
High School Anime Dress Up
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Mythic Hashtag Challenge

Mythic Hashtag Challenge - Altı antik tanrıya stil verin!

Mythic Hashtag Challenge, altı antik tanrıça ve tanrının tarzında kıyafetleri bir araya getirebileceğiniz kapsamlı bir giydirme oyunudur.

Kızlar grubu, özelliklerine göre altı antik tanrı için uygun görünümleri bir araya getirmeniz gereken Mythic Hashtag Challenge'a katılmak istiyor. Bunu yapmak için Apollo, Afrodit, Ares, Hephaistos, Nyx ve Poseidon'a uygun kıyafetler, saç stilleri ve eşyalar seçin. Bu kıyafet bileşenlerini mağazadan satın alabilirsiniz. Ardından kız arkadaşların sosyal medya kanalları için fotoğraf çekin ve onlara uygun bir filtre ekleyin. Resmin altındaki yorumlar ve hashtag ölçer size kıyafetin ne kadar iyi olduğunu gösterecek ve ne kadar para alacağınızı belirleyecektir. Kazandıklarınızı bir sonraki oyun turunda daha fazla ürün satın almak için kullanabilirsiniz.

Bilmekte fayda var: Yunan mitolojisinde Apollo veya Apollo sanat ve müzik tanrısıdır. Bu nedenle, eşleşen bir kıyafete cithara adı verilen eski bir telli enstrüman atayabilirsiniz. Hephaistos ateş tanrısı, Nyx gece tanrıçasıdır. Ares savaş tanrısıdır ve Poseidon, genellikle ünlü üç dişli mızrağını taşıyan deniz tanrısıdır. Antik çağ tarihine çok aşina değilseniz, önemli değil: dolabın sol tarafındaki soru işaretli resimde, her karakter için hangi kıyafetleri ve aksesuarları kullanabileceğinizi bir kez daha görebilirsiniz.

Antik kültür hakkında daha ilginç yaşam tarzı oyunları

Mythic Hashtag Challenge'ı sevdiyseniz, neden Greek Gods oynamıyorsunuz?

Şimdi en güzel tunikleri, taçları ve diğer birçok efsanevi eseri karıştırın ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Mythic Hashtag Challenge oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Mythic Hashtag Challenge

  • Oynanma sayısı: 841
  • Yayın tarihi: 28.|06.|2023
  • Publisher: Witchhut (92)
Mythic Hashtag Challenge

Üye Yorumları