Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Night Skater

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Babs And Friends: Love Match Profile
12+
Wedding Dress Design 2
0+
Hogwarts Princesses
6+
BFFs Vs Bullies: Fashion Rivalry
12+
Babs' Style Quest Beyond Pink
12+
Princess Careers Hashtag Challenge
6+
Victorian Alice
0+
Santa's Workshop
0+
Princess Cardigan Love Fashion
0+
Icy Dress Up
6+
Into The Wild
0+
Faithful Elf
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Night Skater

Night Skater tarzı büyülü veya sıcak kıyafetler!

Night Skater, akşamları buz üzerinde birkaç tur atmak isteyen bir artistik patenci tasarlayabileceğiniz yaratıcı bir giydirme oyunudur.

Akşamları bile buz pistinde hala çok fazla hareket var! Önce patencinin gözleri, saçları ve ağzı gibi fiziksel özelliklerini seçin. Bir sonraki adımda, akşam gezmesi için kıyafeti bir araya getirebilirsiniz. İster profesyonel bir patenci isterse yeni başlayan bir patenci olsun, patenciyi şekillendirmek için kullanabileceğiniz birçok güzel ve işlevsel kıyafet vardır.

Bir yarışma için klasik bir artistik patinaj elbisesi mi yoksa bir antrenman seansı için daha sportif kıyafetler mi olmalı? Yoksa karakteriniz boş zamanlarında buzda daha rahat mı kayıyor? Her duruma uygun geniş giysi seçeneklerinden yararlanın. Zıbınlar, elbiseler, etekler veya pantolonlar çeşitli şekil ve renklerde mevcuttur.

Hafifçe parlayan şeffaf bir gömlek gibi süslü ve özenle yapılmış giysilerin yanı sıra rahat ve sıcak tutan paltolar, süveterler ve ceketler de kullanılabilir. Klasik bir artistik patinaj kostümü tercih ettiyseniz farklı kollar da seçebilirsiniz. Sıcak bir antrenman kıyafeti için patencinize tayt, bacak ısıtıcıları veya dar spor pantolonlar giydirebilir ve patenlerinizin rengini seçebilirsiniz.

Ayrıca manzarayı kar ve buz çiçekleri içerecek şekilde tasarlama seçeneğiniz de var. Ayrıca figürünüzün etrafında ateş böcekleri gibi süzülen eğlenceli ışık noktaları da ekleyebilirsiniz.

Daha fazla ayrıntı içeren Avatar Oluşturucu oyunları

Buz Night Skater'ni sevdiyseniz, neden Greek Gods'nı oynamıyorsunuz?

Kış sporları çok eğlenceli olabilir! Buz üzerinde güzel saatler için en güzel kıyafetleri seçin ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Night Skater oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Night Skater

  • Oynanma sayısı: 4.142
  • Yayın tarihi: 08.|01.|2023
  • Publisher: AzaleasDolls (46)
Night Skater

Üye Yorumları