Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Noob Torch Flip 2D

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Geometry Subzero
6+
Leo's Trail Of Glory
6+
Only Up Parkour 2
6+
Obby Parkour Ultimate
6+
Dinosaur Game
0+
Super Pony World
6+
Super Steve Adventure
6+
Vex 3 Xmas
12+
The Flood Runner 2
12+
Vex 8
12+
Panda Jump
6+
Only Up Parkour
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Macera
  3. Platform Oyunları
  4. Noob Torch Flip 2D

Noob Torch Flip 2D - Bitiş çizgisine ulaşmak için taklaları kullanın!

Noob Torch Flip 2D, sayısız baş döndürücü takla atmanız gereken Minecraft görünümünde Bottleflip Challenge ve Noob vs Pro'nun bir karışımıdır. Tehlikelerle dolu seviyelerde ilerleyen ve sönmemesi gereken küçük bir çaylak meşale olarak oynuyorsunuz.  

Meşalenizi söndürecek tuzaklara dikkat ederken engelleri, hendekleri ve yeraltı lav göllerini aşın. Bir mağarada bir kamyona atlayın, tünellerde yarışın ve tek ve çift atlayışların bir karışımıyla hedefe ulaşmaya çalışın. Orman, taş, çöl ve hatta uzay gibi farklı bölgelere sahip toplam 50 seviye, reflekslerinizden her şeyi talep ediyor, çünkü seviye arttıkça zorluklar da daha zor hale geliyor.

Noob Torch Flip 2D nasıl oynanır

Meşalenizin bir kez zıplamasını sağlamak için ekrana dokunun veya farenin sol düğmesine tıklayın. Çift zıplamak için hızlıca iki kez tıklayın veya dokunun. Bir engele veya duvara dokunduğunuz anda oyun biter. Bu nedenle, dönüşlerinizi dikkatlice planlayın ve uygun mesafeyi kat etmek ve engelleri aşmak için tek veya çift dönüş yapın. 
Yol boyunca mağazada daha havalı meşale görünümlerinin kilidini açmak için kullanabileceğiniz paraları toplayın.

Acemi misiniz yoksa profesyonel misiniz ve 50 seviyenin tamamını tamamlamayı başardınız mı? Zekanızı ve iyi zamanlamanızı kullanarak bitiş çizgisine ulaşın ve KralOyun'da Noob Torch Flip 2D'yi ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Noob Torch Flip 2D

Noob Torch Flip 2D

Üye Yorumları