Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Offroad Life 3D

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Traffic Rider Bike Racing
12+
Offroad Life 3D
6+
Flight Pilot: Airplane
12+
School Bus Driving Sim
6+
Araba Modifiye
0+
Real City Driver
6+
Racing Car
6+
Nitro Bikes Highway Race
12+
E30 Drift Simulator
6+
Highway Cars Traffic Racer
12+
Real Drift Multiplayer 2
12+
Car Crash Game
12+
Reklam
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Simülasyon
  4. Offroad Life 3D

Offroad Life 3D - Her türlü arazide yolunuzu bulun!

Offroad Life 3D, direksiyondaki becerilerinizin önemli olduğu zorlu arazi yollarında off-road araçları sürdüğünüz aksiyon dolu bir araba oyunudur.

İster karla kaplı dağlar, ister çamurlu ormanlar veya kayalık çöller olsun - bu simülasyonda hedefinize ulaşmak için en zorlu arazilerden geçmeniz gerekir. ATV'nizi 33 farklı seviyede yönlendirmek için WASD veya ok tuşlarını kullanın.

Her seviye yeni zorluklar sunar ve sürüş becerilerinizi test eder. Gerçekçi fizik sayesinde aracınız çamur ve karda kayacak veya yuvarlanan kayalara karşı kendini korumak zorunda kalacak. Geçtiğiniz her seviye için altı off-road kamyonunun daha kilidini açmak için kullanabileceğiniz mücevherler kazanırsınız. Her kamyon farklı özelliklere sahiptir ve örneğin daha fazla tekerlek sayesinde off-road pistlerinde kaymaya karşı daha dayanıklıdır veya daha güçlü bir sürüşe sahiptir. Ayrıca engebeli araziyle daha iyi başa çıkabilmek için ATV'lerinize yeni lastikler satın alabilirsiniz.

Arkadaşlarınıza meydan okuyun

Her biri kendi aracını kontrol eden iki oyunculu modda arkadaşlarınıza karşı yarışın. Aynı pistlerde sürüş yapın ve kimin daha iyi off-road sürücüsü veya daha yetenekli yarışçı olduğunu bulun.

Çamur sıçramasına izin verin ve en engebeli yarış pistlerinde bile ustalaşın!

Off-road hayranları için daha fazla aksiyon dolu yarış eğlencesi

Offroad Life 3D'yi beğendiyseniz, Ultimate Offroad'da gaza basın.

Arazi aracını engellerle dolu parkurlarda sür ve bitiş çizgisine ulaş! Offroad Life 3D'yi şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Offroad Life 3D

Offroad Life 3D

Üye Yorumları