Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Only Up Parkour 2

6 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Geometry Subzero
6+
Leo's Trail Of Glory
6+
Only Up Parkour 2
6+
Obby Parkour Ultimate
6+
Dinosaur Game
0+
Super Pony World
6+
Super Steve Adventure
6+
Vex 3 Xmas
12+
The Flood Runner 2
12+
Vex 8
12+
Panda Jump
6+
Only Up Parkour
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Macera
  3. Platform Oyunları
  4. Only Up Parkour 2

Only Up Parkour 2 - Tırmanabildiğiniz kadar yükseğe tırmanın!

Only Up Parkour 2, karakterinizle düşmeden mümkün olduğunca yükseğe tırmanmanız gereken heyecan verici beceri oyununun ikinci bölümüdür.

Viral hite dayanan oyunun bu çevrimiçi versiyonu, bir kez daha dikey engel parkurunda sinir bozucu tırmanma oyunları içeriyor. Çocuk Jack gerçeküstü bir adada mahsur kalmıştır ve yukarı çıkmanın tek yolu çeşitli yüzen nesneler aracılığıyla baş döndürücü yüksekliklere çıkmaktır.

Jack'i WASD ile kontrol edin ve zıplamak için boşluk çubuğunu kullanın. 3D dünyaya bakmak ve sonraki adımlarınızı planlamak için fareyi kullanın. Düşmeden bir nesneden diğerine ustaca atlayın. İster kanepe, ister ahşap platform, ister uçan çatı veya plastik yunus olsun, her nesne kullanılabilir. Yeni eklenenler arasında, üzerine atladığınızda sizi bir trambolin gibi yukarı fırlatan yataklar da var.

Parkur koşularınız sırasında çevreyi tekrar tekrar keşfetmeye değer. İlerlemek için genellikle kısayollar veya alternatif yollar vardır. Oyun sırasında kaydedemiyorsunuz, bu da tırmanmayı özellikle heyecanlı hale getiriyor - tek bir yanlış adımda düşüyorsunuz ve her şeye yeniden başlamak zorunda kalıyorsunuz.

Tahtanın üstündeki ekran size kaç metre tırmandığınızı gösterir. Ne kadar uzağa gidebilirsiniz?

Yükseklik korkusu olmayan parkur hayranları için daha fazla zıpla ve koş oyunu

Only Up Parkour 2'yi beğendiyseniz, neden serinin ilk bölümünü oynamıyorsunuz ve Only Up Parkour'da becerilerinizi test etmiyorsunuz?

Cesur atlayışlar gerçekleştirin ve daha yükseğe tırmanın! Only Up Parkour 2'yi şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Only Up Parkour 2

Only Up Parkour 2