Parisian Style

Tüm yaş grupları için onaylandı
46   x Likes25x Dislikes

Parisian Style - Fransız tarzını keşfedin!

Parisian Style, Fransız başkentinin tarzında dört kıyafeti bir araya getirebileceğiniz büyüleyici bir giydirme oyunudur!

Paris bir moda metropolü ve rüya gibi bir yer olarak kabul edilir. Bu durum, moda anlayışlarını kanıtlamak için aşk şehrine seyahat eden dört influencer için de geçerli. Öncelikle, seyahatiniz için doğru makyajı seçin. Farklı rujlar, allık, göz farı ve maskara arasından seçim yapabilirsiniz, böylece kız arkadaşların her biri kendi tarzıyla parlayabilir.

Ardından, Fransız şıklığı için farklı zarif ve klasik kıyafet kombinasyonları arasından seçim yapabilirsiniz. Pantolon veya eteklerle bluzlar ve yüksek kaliteli elbiseler kullanın. Uzun yelekler gibi modaya uygun parçalar sadece çok ölçülü dozlarda ve nötr renklerde kullanılır, çünkü Fransız Şıklığı zamansız görünmelidir. Sonrasında güzel bir saç modeli oluşturun ve zarif bir bere ya da rahat bir şapka ile taçlandırın. Büyük bir güneş gözlüğü ve yüksek kaliteli bir çanta görünümü tamamlar. Tabii ki boyun ve kulaklar için takılar da eksik olmamalı.

Özellikle Barbie oyunları hayranları için uygun!

Kızlar ve erkekler için daha fazla moda oyunu

Parisian Style'nı sevdiyseniz ve Fransa'yı seviyorsanız, neden French Folklore oynamıyorsunuz?

Şimdi ilham alın ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Parisian Style oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Parisian Style

Parisian Style

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
10.|03.|2023
Üretici:
Bitent (218)

x