Portrait Maker: Create a Face!

Tüm yaş grupları için onaylandı
73%
16   x  oylandı0x  oynandı

Portrait Maker: Create a Face! - güzel bir yüz yaratın!

Portrait Maker: Create a Face! kendi fikirlerinize göre bir avatarın portresini tasarlayabileceğiniz yaratıcı bir çevrimiçi oyundur.

Önce ten rengini, saç rengini, saç stilini ve göz şeklini farklı renklerle seçerek fikirlerinize göre bir kadın portresi oluşturun. Burada standart renkler mevcuttur ve ayrıca her göz tipi için özel bir göz rengi kullanabilirsiniz. Dar dudaklardan somurtkan dudaklara, gülümseyen veya şüpheyle kıvrılmış farklı ağız şekilleri de çok farklı yüz ifadeleri yaratır.

Ardından farklı göz farları seçin ve geniş bir yelpazede farklı rujlar kullanın. Portre, bazı güzel üstlerle tamamlanabilir. Yün süveterler veya dantel bluzlardan farklı renklerde sade atletlere kadar her şey mümkün. Son olarak, eğlenceli küpeler, kolyeler veya çiçek aranjmanları gibi aksesuarlar seçmeyi unutmayın. Gelin avatarı için bir duvak ya da elf için bir saç bandına ne dersiniz? Portrait Maker'de çok sayıda modern, eğlenceli veya yaratıcı görünüm mümkündür.

Güzel avatarlar yaratmak için hayal gücünüzü tekrar kullanın ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Portrait Maker: Create a Face! oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Portrait Maker: Create a Face!

Portrait Maker: Create a Face!

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
24.|09.|2022
Üretici:

x