Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Princess Careers Hashtag Challenge

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Goddess Freya
0+
Ellie And Friends Get Ready For First Date
12+
BFFs Flowers Inspired Fashion
6+
BFFs' Birthday Bash For Babs
12+
Design With Me: Superhero Tutu Outfits
6+
Grandma Recipe Ramen
0+
Princess Flower Fashion Look
0+
Celebrity Style And Outfits
12+
Lucy: All Season Fashionista
6+
Sisters Ice Skating Glam
6+
Princesses Royal Vs Star
12+
Mia's Happy Wedding Celebration
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Princess Careers Hashtag Challenge

Princess Careers Hashtag Challenge - İşe uygun giyin!

Princess Careers Hashtag Challenge, sekiz farklı kariyer yolu için kıyafetleri bir araya getirebileceğiniz ilginç bir giydirme oyunudur.

Pek çok meslek, düzgün bir şekilde yapılabilmesi için özel iş kıyafeti veya üniforma gerektirir. Prenseslerin bir günlüğüne sekiz heyecan verici meslekten birini denemesine ve uygun kıyafetleri bulmasına izin verin. Uygun şekilde donatıldıklarında doktor, kadın polis, öğretmen veya itfaiyeci rolüne bürünebilirler. Kahramanlar ayrıca şef veya FBI ajanı olmayı da denemek istiyor. Mağazada eşleşen üstleri, pantolonları, etekleri, başlıkları ve diğer aksesuarları bulun ve alışveriş sepetine eklemek için üzerlerine tıklayın. Örneğin, kadın polisin pantolon ve pratik ayakkabılar içeren bir üniformanın yanı sıra bir polis şapkasına veya bir telsize ihtiyacı vardır. Öğretmen, blazer ceketi ve eteğiyle arkadaşça bir otorite sergiler ve matematik dersinde tahtaya şekil çizmek için bir cetvel kullanır. Meslekler Hashtag Mücadelesi için doğru kıyafetleri bir araya getirmeyi başarırsanız, bunları fotoğraflayabilir ve modellerin kanallarında bir sosyal medya gönderisi paylaşabilirsiniz. Başarılı kıyafetler size bütçeniz için oyun parası kazandırır ve bu parayı bir sonraki seviyede tekrar alışverişe çıkmak için kullanabilirsiniz.

Daha eğlenceli hashtag challenge oyunları

Princess Careers Hashtag Challenge'ı beğendiyseniz, neden Zodiac #Hashtag Challenge'ı oynamıyorsunuz?

Ne olmak istediğinizi ve bunun için özel kıyafetlere ihtiyacınız olup olmadığını zaten biliyor musunuz? Şimdi sekiz meslek için doğru görünümü bir araya getirin ve KralOyun'da Princess Careers Hashtag Challenge'ı ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Princess Careers Hashtag Challenge

  • Yayın tarihi: 17.|01.|2024
  • Publisher: Witchhut (98)
Princess Careers Hashtag Challenge

Üye Yorumları