Princess Save the Planet

Tüm yaş grupları için onaylandı
64%
65   x  oylandı0x  oynandı

Princess Save The Planet - prenseslerle çöpleri toplayın!

Princess Save The Planet, üç arkadaşınızla birlikte çevrenin korunmasına katkıda bulunabileceğiniz ve onları Eko Savaşçılar olarak şekillendirebileceğiniz eğlenceli bir yaşam tarzı oyunudur.

Çöplerin neden olduğu çevre kirliliği büyük bir sorun! Üç prensesle birlikte buna karşı çıkın ve sahilde ve ormanda çok sayıda çöp toplayın. Plastik ve metal parçalar sadece hayvanlara ve bitkilere zarar vermekle kalmaz, mikroplastik parçacıklar toprak ve su yoluyla insan gıdasına da karışır. Bu nedenle atıkları değerli bir malzeme olarak geri dönüştürmek ve malzemeleri döngüsel ekonomide kullanmaya devam etmek daha iyidir. Sloganımız: azalt, yeniden kullan, geri dönüştür!

Temizledikten sonra plajı ve açıklığı deniz kabukları, mantarlar ve çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Sadece bu da değil, daha sonra üç arkadaşınızı şekillendirin ve onlara sürdürülebilirlik sloganları içeren tişörtler mi yoksa başka güzel bir kıyafet mi giydirmek istediğinize karar verin. Çevrenin korunmasıyla ilgili bir mesaj da jüt çanta üzerinde iyi görünür.

Hadi bakalım! Şimdi gezegenin küçük bir parçasını kurtarın ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Princess Save The Planet oyununu oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Princess Save the Planet

Princess Save the Planet

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
10.|07.|2022
Üretici:
Witchhut (69)

x