Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Princess Wedding Dress Up

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Steampunk Wedding
6+
The Prism City Detectives
0+
College Girls Team Makeover
6+
College Girl Coloring
0+
Wonderland Spell Factory
0+
Style Exchange Challenge
12+
Kate Middleton Fashion
0+
Princess Maker
0+
Celebrity First Date Adventure
0+
Bridezilla: Prank The Bride
0+
Chibi Doll Coloring And Dress Up
6+
Goddess Freya
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Princess Wedding Dress Up

Princess Wedding Dress Up - Muhteşem gelinlikler yaratın!

Princess Wedding Dress Up, dört prensesin hayallerindeki düğün için mükemmel görünümü bulmalarına yardımcı olacağınız yaratıcı bir giydirme oyunudur.

Kendinizi büyülü bir masal dünyasına bırakın ve kraliyet düğününde hiçbir şeyin ters gitmediğinden emin olun. Mükemmel gelinlikleri seçmek için sarayda moda anlayışınıza ihtiyaç var.

Öncelikle, masal prenseslerinin büyük günü için doğru saç modelini seçin ve bunu birçok muhteşem taç ve taçtan biriyle tamamlayın.

Bundan sonra dikkatinizi gelinliğe çevirebilirsiniz. Kolsuz elbiseler, muhteşem, kloş etekler ve diğer birçok asil elbise arasından seçim yapabilirsiniz. Ya da kendi görünümünüzü yaratabilir ve farklı üst, etek ve duvak kombinasyonlarını deneyebilirsiniz - hayal gücünüzün sınırı yok.

Parlak beyaz kreasyonunuzdan memnun kaldığınızda, şık eldivenler ve güzel bir gelin buketi ekleyebilirsiniz. Tabii ki bir çift şık ayakkabıyı da es geçemezsiniz, çünkü onlar olmadan prens Sindirella'yı bir daha asla bulamazdı.

Şimdi tek eksik Beyaz Atlı Prens ve sonra tıpkı Disney filmindeki gibi: ve sonsuza dek mutlu yaşadılar!

Düğün planlayıcıları ve stilistler için daha fazla moda oyunu

Princess Wedding Dress Up oyununu sevdiyseniz, Wedding Coloring Dress Up oyununda muhteşem gelinlikleri renklendirmeyi deneyin.

Mükemmel düğün görünümlerini yaratın ve masal prenseslerinin mutlu sonlarına ulaşmalarına yardımcı olun. KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Princess Wedding Dress Up oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Princess Wedding Dress Up

Princess Wedding Dress Up