Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Princesses Homecoming Ball

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

High School Anime Dress Up
0+
Glam Dress Up
0+
Diva vs Mystery Boxes
0+
Malibu Vibes: Princess On Vacation
6+
Dress Up Games: Coloring Book
0+
Dress Up Games
12+
Cute Mermaid
0+
Live Avatar Maker: Girls
0+
Fashionistas: Multiverse Adventure
6+
Wedding Coloring Dress Up
0+
Fashion Stylist 2
12+
Fitness Girls Dress Up
12+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Princesses Homecoming Ball

Princesses Homecoming Ball - dört zarif elbiseyi stillendirin!

Princesses Homecoming Ball, bir mezuniyet balosu için dört prensesi dört renk uyumlu elbiseyle giydirebileceğiniz gösterişli bir giydirme oyunudur.

Amerikan eve dönüş geleneğinde, bir lisenin eski öğrencileri her Eylül ayında büyük bir baloda dans etmek için bir araya gelirler. Dört prensesi görkemli girişleri ve eski sınıf arkadaşlarıyla yeniden buluşmaları için şekillendirin!

Prenseslerin her biri için tipik renklerinde sayısız balo elbisesi arasından seçim yapabilirsiniz. Elsa buz kraliçesi olarak soğuk mavi, Tiana dost yeşili, Belle parlak sarı veya altın rengi ve Rapunzel kadınsı mor veya leylak rengi giyiyor.

Önce güzel bir akşam makyajı yapın ve ardından kendinizi elbise seçimine adayın. İpek, kadife, saten ve brokardan yapılmış en güzel prenses baloları arasından seçim yapın. Değerli işlemeler, inciler, değerli taşlar, tüyler ve pullar her gece elbisesini eşsiz ve değerli bir parça haline getiriyor. Uzun önlükleri kabarık bir taç, bir taç ve uygun bir el çantası ile kombinleyin. Ayrıca bu görünüm için asil takılar eksik olmayabilir. Bir buket çiçek kıyafeti tamamlar.

Prenseslerin mezuniyet balosuna muhteşem bir giriş yapmalarını ve gece boyunca dans etmelerini sağlayın! Princesses Homecoming Ball'u şimdi Kraloyun'te ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Princesses Homecoming Ball

  • Oynanma sayısı: 18.236
  • Yayın tarihi: 15.|12.|2021
  • Publisher: Bitent (226)
Princesses Homecoming Ball

Üye Yorumları