Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Princesses Moving House Deco

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Princess Maker
0+
Fantasy Horse Maker
0+
Princesses Moving House Deco
6+
Fashionistas' Faceoff
12+
Aquatic Mermaid Beauty Makeover
0+
Casual Icon Maker
0+
Santa's Workshop
0+
Wednesday's Breakup Handbook
0+
Fashion Repair
0+
Clawdia Wolfgirl Hairstyle Challenge
6+
BFF Math Class
0+
Monster Girls High School Squad
12+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Makyaj ve Süs
  4. Princesses Moving House Deco

Princesses Moving House Deco - Hayalinizdeki evi döşeyin!

Princesses Moving House Deco, üç prensesin ortak evlerini dekore etmelerine ve şık bir kıyafet bulmalarına yardımcı olduğunuz eğlenceli bir yaşam tarzı oyunudur.

Arielle, Elsa ve Rapunzel şimdiden çok heyecanlılar çünkü üçü birlikte ilk evlerine taşınıyorlar - ki bu ev tam da bir yeni eve taşınma partisi için ağlıyor. Ancak arkadaşlar giyinip kuşanmadan önce odaların dekore edilmesi gerekiyor.

Tek tek odalardaki taşıma kutularına tıklamak ve çeşitli mobilyaları yerleştirmek için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın. Elsa her şeyin buz gibi görünmesini istiyor ve tabii ki en iyi arkadaşı kardan adam Olaf da eksik olmamalı! Ariel ise odasının deniz gibi olmasını istiyor ve odanın etrafına yerleştirebileceğiniz balık gibi birçok uyumlu aksesuara sahip.

Prenseslerin odalarından memnun kaldığınızda, banyo ve mutfağı dekore etmelerine yardımcı olabilirsiniz. Sonuçta, üçü de ortak dairelerinde kendilerini evlerinde hissetmek istiyorlar ve duvarlara asılacak birkaç güzel resim her şeyi çok daha rahat hale getirecektir.

Yeni eve taşınma partisi için şık kıyafetler

Bavulları boşalttıktan sonra, stil oluşturma zamanı - ne de olsa üçü de tüm arkadaşlarını davet etti. Pembe röfleli gibi şık saç modelleri arasından seçim yapın ve ardından hayalinizdeki kıyafeti bir araya getirin. Kot pantolonları, üstleri ve elbiseleri birleştirin ve hayal gücünüzü serbest bırakın. Kıyafetler biraz daha rahat olabilir, sonuçta genç kadınlar evlerinde kendilerini rahat hissetmelidir.

İç tasarım hayranları için daha fazla yaşam tarzı oyunu

Princesses Moving House Deco'yu sevdiyseniz, neden My Cute House Deco'da dört odayı romantik bir şekilde dekore etmiyorsunuz?

Üç arkadaşın odalarını dekore edin ve onlara makyajlarında yardımcı olun! KralOyun'da Princesses Moving House Deco oyununu şimdi ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Princesses Moving House Deco

  • Yayın tarihi: 01.|03.|2024
  • Publisher: Witchhut (99)
Princesses Moving House Deco

Üye Yorumları