Reklam
73%
Oyunu ver
238  x oylandı

Princesses Villain Party Crashers

Dört şeytani kostümü şekillendirin!

Princesses Villain Party Crashers - prensesleri kötü adamlar gibi şekillendirin!    

Princesses Villain Party Crashers, davet edilmeden bir partiye sızabilmeleri için dört prensesi kadın kötü adamlar olarak şekillendirebileceğiniz eğlenceli bir giydirme oyunudur.    

Tabii ki, prensesler efsanevi kötülük partisine davet edilmedi. Yine de kılık değiştirerek yılın olayına girmelerine yardım edebilir misin? İlk olarak, uygun bir makyaj uygulayın ve özellikle Villain görünümleri için etkileyici göz farları kullanın. Sonra onları Cruella Deville, Maleficent, Poison Ivy ve Harley Quinn gibi kadın kötü adamların tipik kıyafetleriyle giydirin.   

Dalmaçyalı desenli etekler, üstler veya pelerinlerin yanı sıra siyah ve mor kopyalar, zehirli yapraklı yeşil elbiseler ve Harley'nin siyah ve kırmızı palyaço kostümü dahildir. Uyumlu bir saç modeli, Party Crashers'ın daha da özgün görünmesini sağlar ve çanta, baston, mücevher, köpek veya maske gibi aksesuarlar kostümü tamamlar.    

Prensesler böyle giyinerek partiye gizlice girebilecekler mi? Arkadaşlarınızı şimdi kötülerle parti için giydirin ve Kraloyun'te Party Crashers'ı ücretsiz çevrimiçi oynayın!

x

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Princesses Villain Party Crashers

Princesses Villain Party Crashers

Oynanma sayısı:
16.706
Yayın tarihi:
20.|10.|2021
Üretici:
Bitent (173)