Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Rainbow Bridezilla Wedding Planner

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Wonderland Spell Factory
0+
Style Exchange Challenge
12+
Kate Middleton Fashion
0+
Princess Maker
0+
Celebrity First Date Adventure
0+
Bridezilla: Prank The Bride
0+
Chibi Doll Coloring And Dress Up
6+
Goddess Freya
0+
Ellie And Friends Get Ready For First Date
12+
BFFs Flowers Inspired Fashion
6+
BFFs' Birthday Bash For Babs
12+
Design With Me: Superhero Tutu Outfits
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Rainbow Bridezilla Wedding Planner

Rainbow Bridezilla Wedding Planner - Gelini parlak renklerle şekillendirin!

Rainbow Bridezilla Wedding Planner, Hailey'nin düğün gününü kurtarabileceğiniz ve renkli bir düğün töreni için onu şekillendirebileceğiniz renkli bir giydirme oyunudur.

Aman Tanrım, Hailey bir aksilik yaşıyor ve neredeyse düğün gününü mahvediyor! Şimdi günü başarılı bir şekilde geçirmesine yardım etmek size kalmış. Elbisesi yırtılmış, saçları dağılmış ve her yerde patlayan bir pasta var. Önce yıkanmasına, pastayı çıkarmasına, yüzünü ve saçını temizlemesine yardım edin. Gözyaşlarını kurulayın, tahriş olmuş gözleri için bir şeyler verin ve saçındaki dekorasyon kalıntılarını toplayın. Gelin duvağı da darbe almıştır. Tekrar yerine dikin.

Bir sonraki adım Hailey'e makyajı konusunda yardımcı olmaktır. Vay be dedirtecek bir görünüm için makyajına tekrar dokunulması gerekiyor. Burada dudak rengini, maskarayı, göz farını, kontakt lensleri ve kaşlarını güzel bir genel görünümde birleştirebilirsiniz. Her şey yoluna girdikten sonra, yırtık pırtık elbisenin bakımını yapabilirsiniz. İlk olarak, pasta kalıntılarından temizleyin ve ortaya çıkan lekeleri çıkarın.

Elbiseye yama yapmak için ekrandaki deseni takip edin. Noktalı çizgiler fareyi nereye doğru hareket ettirmeniz gerektiğini gösterir. Son olarak, elbisenin tekrar harika kokmasını sağlamak için üzerine bir miktar parfüm sıkın. Artık temel elbise onarıldığına göre, gelinin tüm görünümünü yeniden elden geçirebilirsiniz. Hailey sıradan bir gelin olmadığından, pek çok sıra dışı gökkuşağı görünümlü elbise bulacaksınız!

Önce Hailey'nin saçını yapın, ardından renk düzenine uygun bir elbise, aksesuar, buket ve takı seçin. Savurganlık burada hoş karşılanır, çünkü sonuçta tema “gökkuşağıdır” ve bu nedenle burada her şey renkli olabilir. Pasta felakete yol açtığından, Hailey'nin burada yeni bir pastaya ihtiyacı var. Bu yüzden uygun bir düğün pastası seçin ve ayrıca gökkuşağı düğünü için yeni bir yer beğenin. Şimdi kutlama devam edebilir!

Şimdi çok özel bir gelinle birçok parlak renkte bir düğün töreni yaratın ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Rainbow Bridezilla Wedding Planner oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Rainbow Bridezilla Wedding Planner

  • Yayın tarihi: 06.|01.|2023
  • Publisher: Witchhut (99)
Rainbow Bridezilla Wedding Planner