Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Real Sports Flying Car 3D

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Paperly: Paper Plane Adventure
0+
Fat Cat Life
6+
Clean The Ocean
0+
Mr Racer: Car Racing
6+
Crash Car Parkour Simulator
12+
Traffic Rider Bike Racing
12+
Offroad Life 3D
6+
Flight Pilot: Airplane
12+
School Bus Driving Sim
6+
Araba Modifiye
0+
Real City Driver
6+
Racing Car
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Simülasyon
  4. Real Sports Flying Car 3D

Real Sports Flying Car 3D - spor arabanızla havada uçun!

Real Sports Flying Car 3D, bir sürüş veya uçan spor araba ile heyecan verici görevleri tamamlayabileceğiniz fütüristik bir yarış oyunudur.

Neden arabanızla havalanmıyorsunuz, online oyunlarımızda bu mümkün! Real Sports Flying Car 3D'de, gerektiğinde kanatlarını açıp havada uçabilen çok sayıda kızak kullanın.

WASD ile kontrol edin ve F ile uçan arabanın kalkmasına ve inmesine izin verin. Nitroyu ateşlemek ve daha da hızlanmak için sol kaydırma tuşunu kullanın. Duraklatmak için P tuşunu, imleci tekrar kullanmak istiyorsanız Esc tuşunu kullanın. Ardından havada en iyi gösterileri yapın, şehir ve ülke üzerinde uçun ve tabii ki klasik sürüş seçeneklerini kullanın. Daha fazla süper araba ve yükseltmeler için para kazanmak üzere görevleri tamamlayabilir, yarışabilir veya açık dünyayı keşfedebilirsiniz. 3D'deki birçok seçenek, ehliyet olmadan bile sıcak spor arabalarda uzun eğlence sunuyor!

Uçan bir arabanız varken kimin uçağa ihtiyacı var ki? Şimdi gökyüzüne çıkın ve KralOyun'da Real Sports Flying Car 3D'yi ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Real Sports Flying Car 3D

Real Sports Flying Car 3D

Üye Yorumları