Rhino Rush Stampede

6 yıldan itibaren onaylandı
89   x Likes40x Dislikes
Reklam

Rhino Rush Stampede - bırakın gergedan lezzetli meyveler toplasın!

Rhino Rush Stampede, hızlı bir gergedanı kontrol altına alabileceğiniz eğlenceli bir zıpla ve koş oyunudur.

Gergedan oldukça aç ve yeni bir rekora giden yolda bir sürü lezzetli meyve toplamak istiyor! Yukarı ok ile mavi arkadaşınızı zıplatın ve özellikle hızlanmak veya hücum yapmak için boşluk veya aşağı ok tuşlarını kullanın.

Olabildiğince uzun ve hızlı bir şekilde gergedanla koş, kutuları delip geç, düşmanları tepeden fırlat ve bazen daha etkili bir şekilde ilerlemek için gergedanı bir dinozor veya ejderhaya dönüştür. Balonların sizi havada taşımasına izin verin, bir flamingo'nun arkasına oturun veya doğru güçlendirmelerle güçlü bir gergedan olun. Mümkün olduğu kadar çok meyve toplayın, böylece şaman seviyeler arasında size yeni güçlendirmeler pişirmeye devam edebilir.

Ancak dikkatli olun: Elbette, önünüzde pusuya yatan düşmanlar değil, aynı zamanda tuzaklar ve engeller de var - ustaca üzerlerinden atlayın ve Rhino Rush Stampede'ta hiçbir şeyin sizi üzmesine izin vermeyin.

Savanadaki en hızlı hayvan kim? Bugünkü çita değil, gergedan! Şimdi hız kazanın ve Kraloyun'te Rhino Rush Stampede'ı ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Rhino Rush Stampede

Rhino Rush Stampede

Oynanma sayısı:
2.414
Yayın tarihi:
18.|01.|2022
Üretici:

x