Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Royal Ranch Merge & Collect

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Crush All
0+
Merge Fruit Time
0+
Hippo Supermarket
0+
Watermelon Suika Game
0+
Soccer Merge
0+
2048: X2 Legend
0+
Merge Towns
0+
Number Jelly Pop
0+
Jelly Merger
0+
Royal Ranch Merge & Collect
0+
Wood Dice Merge
0+
Merge Car 3D
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Merge
  4. Royal Ranch Merge & Collect

Royal Ranch Merge & Collect - Renkli bir çiftlik bahçesi sipariş edin!

Royal Ranch Merge & Collect, kendi bahçenizi bir sürü güzel bitkiyle doldurabileceğiniz eğlenceli bir birleştirme oyunudur!

Royal Ranch bahçesini sipariş edin ve güzel çiçekler ve lezzetli sebzelerden oluşan bir koleksiyon elde etmek için tohumları ve bitkileri birleştirin. Oyun tahtasının ortasındaki seçim çerçevesine tıklayarak veya dokunarak elde ettiğiniz küçük filizlerle başlayın. Bunları birleştirerek daha büyük fidelere ve ardından yonca gibi farklı bitkilere veya menekşe ve gül gibi çiçeklere dönüştürün. Bir sonraki birleştirme adımında, farklı sebzeler ve daha iyi ve daha iyi bitkiler takip edecek. Küçük ve büyük bitkileri yumurtlatmak, yani onları daha büyük miktarlarda tarlaya koymak, size yukarıdaki menüde mavi okla gösterilen enerjiye mal olur. Bu enerji zamanla veya görevleri tamamlayarak yeniden şarj olur.

Ayrıca çiftliğinizde belirli bitkileri toplamak gibi diğer görevleri de tamamlayın. Bunun için kaydırma simgesine tıklayarak altın sikke ve elmas alın ve başarıyla tamamlanan görevler için ödüllerinizi toplayın. Paralarınızı daha fazla yükseltmeye yatırabilir ve çadırınızı geliştirebilirsiniz. Bu şekilde tek bir tıklamayla daha büyük bitkiler üretebilir ve kendinizi bir veya daha fazla birleştirme adımından kurtarabilirsiniz. Royal Ranch'teki bahçenizin boyutu da sınırlı olduğundan, daha küçük bir alana daha iyi verim ve daha değerli bitkiler sığdırabilirsiniz.

Elmaslar ise mağazada altın çantası sembolü ile hazine sandıkları veya daha fazla bitki satın almak için kullanılabilir. Ayrıca mağazada, örneğin engelleri kenara çekmek ve bahçeyi büyütmek için kullanabileceğiniz güçlendiriciler de bulabilirsiniz.  

Güzel oyun ortamı ile daha fazla birleştirme oyunu

Royal Ranch Merge & Collect'i beğendiyseniz, neden büyüleyici Fairyland'i oynamıyorsunuz? Birleştirme ve Sihir?

Bahçenizi şimdi birçok atmosferik seviyede sipariş edin ve Royal Ranch Merge & Collect'i KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Royal Ranch Merge & Collect

Royal Ranch Merge & Collect

Üye Yorumları