Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Santa's Magic Christmas

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Jewels Kyodai Mahjong
0+
Fruity Swipes
0+
Hawaii Match 4
0+
Number Jelly Pop
0+
Dream Pet Link 2
0+
Vega Mix 2: Mystery Of Island
0+
Tile Journey
0+
Treehouse Maker
0+
Bubble Master
0+
Wood Dice Merge
0+
King Of Mahjong
0+
Park Me
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Santa's Magic Christmas

Santa's Magic Christmas - tüm hediyelerin kilidini açın!

Santa's Magic Christmas, bir sürü Noel topunu tıklayabileceğiniz ve Noel Baba'nın kayıp paketlerini toplayabileceğiniz harika bir 3'lü eşleştirme oyunudur.

Noel Baba, hediye verme törenine giderken bazı hediyeleri kaybetti ve büyük bir Noel ağacı topları yığınına düştüler. Onları bulun ve bir seviyeyi tamamlamak için üç hediye paketini birleştirin.

Blokları uzaklaştırma oyunu basittir: onları çıkarmak için aynı renkteki üç veya daha fazla Noel topundan oluşan gruplara tıklayın. Yeni sıralarda yükselmeye devam ederler - en üst oyun limitine ulaşmalarına izin vermeyin, çünkü o zaman oyun biter. Tabii ki, özellikle büyük kümeleri bir kerede birleştirebilirseniz, size daha fazla puan kazandıracaktır. Güçlendiriciler oluşturmak için hediye çantalarını eşleştirin veya onları oyun alanında bulup etkinleştirin. Bombalar, roketler ve çekiçler alanları veya sütunları ve sıraları patlatır. Bazen bu, özellikle Noel topları dar bir alanda sıkıştığında oldukça faydalıdır. Bu yüzden güçlendirmeleri stratejik olarak kullanın.

Tüm hediyeleri tekrar toplayabilir misin? Tatil için yeni bir mücevher oyunu ile şimdi rahatlayın ve Kraloyun'te Santa's Magic Christmas'ı ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Santa's Magic Christmas

  • Oynanma sayısı: 2.743
  • Yayın tarihi: 06.|12.|2021
  • Publisher: Inlogic (101)
Santa's Magic Christmas

Üye Yorumları