Santa's Magic Christmas

Tüm yaş grupları için onaylandı
66%
7   x  oylandı1.525x  oynandı
Reklam

Santa's Magic Christmas - tüm hediyelerin kilidini açın!

Santa's Magic Christmas, bir sürü Noel topunu tıklayabileceğiniz ve Noel Baba'nın kayıp paketlerini toplayabileceğiniz harika bir 3'lü eşleştirme oyunudur.

Noel Baba, hediye verme törenine giderken bazı hediyeleri kaybetti ve büyük bir Noel ağacı topları yığınına düştüler. Onları bulun ve bir seviyeyi tamamlamak için üç hediye paketini birleştirin.

Blokları uzaklaştırma oyunu basittir: onları çıkarmak için aynı renkteki üç veya daha fazla Noel topundan oluşan gruplara tıklayın. Yeni sıralarda yükselmeye devam ederler - en üst oyun limitine ulaşmalarına izin vermeyin, çünkü o zaman oyun biter. Tabii ki, özellikle büyük kümeleri bir kerede birleştirebilirseniz, size daha fazla puan kazandıracaktır. Güçlendiriciler oluşturmak için hediye çantalarını eşleştirin veya onları oyun alanında bulup etkinleştirin. Bombalar, roketler ve çekiçler alanları veya sütunları ve sıraları patlatır. Bazen bu, özellikle Noel topları dar bir alanda sıkıştığında oldukça faydalıdır. Bu yüzden güçlendirmeleri stratejik olarak kullanın.

Tüm hediyeleri tekrar toplayabilir misin? Tatil için yeni bir mücevher oyunu ile şimdi rahatlayın ve Kraloyun'te Santa's Magic Christmas'ı ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Santa's Magic Christmas

Santa's Magic Christmas

Oynanma sayısı:
1.525
Yayın tarihi:
06.|12.|2021
Üretici:
Inlogic (84)

x