Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Santa's Workshop

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Vega Mix: Fairy Town
0+
Monkey Happy Stage 802
0+
Clash Rider: Clicker Tycoon
12+
Monkey Happy Stage 800
12+
Santa's Workshop
0+
Dog Puzzle Story 3
0+
Vex 3 Xmas
12+
Mahjong Seasons 2
0+
Monkey Happy Stage 796
0+
Build A Snowman
0+
Ski Jump Challenge
0+
Fireworks Maker Simulator Bang
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Daha
  3. Yeniyıl
  4. Santa's Workshop

Santa's Workshop - Noel elfleri için kıyafetler tasarlayın!

Santa's Workshop, elfler için şenlikli görünümler tasarlayabileceğiniz atmosferik bir tatil temasına sahip yaratıcı bir yaşam tarzı oyunudur.

İşten sonra eğlence geliyor: Noel Baba'nın sivri kulaklı yardımcıları oyuncakları ve hediyeleri Noel'e yetiştirmek için çok çalışıyorlar. Şimdi elfler boş zamanlarının tadını çıkarabilir - bir partide, şehirde veya karlı kırsalda. Tüm moda ihtiyaçları için onlara yardım edin, Kuzey Kutbu'na bir yolculuğa çıkın ve farklı durumlara uygun şık kıyafetler tasarlayın.

Santa's Workshop'ta dişi bir insan veya elf karakteri için bir görünüm yaratın ve kırmızı ve yeşil renklerdeki birçok kıyafet seçeneğinden çok kişisel bir favori kıyafeti bir araya getirin. Detaylı üstleri ışıltılı, kabarık kollarla birleştirin ve fırfırlı ve fiyonklu uzun veya kısa bir retro etek seçin. Temaya uygun olarak, kumaşlar geleneksel ve kış desenlerine sahiptir ve zengin bir şekilde süslenmiştir. Kıyafetinize uygun şık çoraplar, ayakkabılar veya botlar seçin ve kemer, takı ve diğer eşyalar gibi aksesuarlarla stilinizi tamamlayın. Kış ormanında bir yürüyüş için sıcak çikolata veya bir fenere ne dersiniz?

Hayvan, insan ve diğer elf arkadaşları ve doğru arka plan ile resminizin ve karakterinizin hikayesini belirleyebilirsiniz. Hayal gücünüzü serbest bırakın - karakteriniz Noel sezonunda neler yaşayacak?

Doll Divine'dan daha fazla yaratıcı giydirme oyunu

Santa's Workshop'u sevdiyseniz, yıldızlara seyahat edin ve Stardust Soirée'de periler için büyülü kıyafetler tasarlayın.

Noel gibi Kuzey Kutbu'nda moda konusundaki yeteneğinizi kanıtlayın ve KralOyun'da ücretsiz olarak Santa's Workshop oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Santa's Workshop

  • Yayın tarihi: 03.|01.|2024
  • Publisher: dolldivine (35)
Santa's Workshop

Üye Yorumları