Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Sisters Ice Skating Glam

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Wonderland Spell Factory
0+
Style Exchange Challenge
12+
Kate Middleton Fashion
0+
Princess Maker
0+
Celebrity First Date Adventure
0+
Bridezilla: Prank The Bride
0+
Chibi Doll Coloring And Dress Up
6+
Goddess Freya
0+
Ellie And Friends Get Ready For First Date
12+
BFFs Flowers Inspired Fashion
6+
BFFs' Birthday Bash For Babs
12+
Design With Me: Superhero Tutu Outfits
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Sisters Ice Skating Glam

Sisters Ice Skating Glam - Artistik patinajcılar için şık kıyafetler tasarlayın!

Sisters Ice Skating Glam, artistik patinaj yapan iki prenses için göz alıcı kıyafetleri bir araya getirdiğiniz sportif bir giydirme oyunudur.

Elsa ve Anna şimdiden çok heyecanlılar çünkü ilk yarışmaları yaklaşıyor. Buz üzerinde piruetlerini yapmadan önce, spor etkinliği için mükemmel kıyafeti bulmak için yardımınıza ihtiyaçları var. Artistik patinaj özel beceriler gerektirir, çünkü patenciler bıçakları üzerinde zıplamalar ve dönüşlerle dolu sanatsal figürler sergilerler. Bu zarif performanslar, izleyicileri şaşırtmak için özellikle göz alıcı bir kıyafet gerektirir.

Kendi kişisel pateninizi tasarlayın

Ancak şekillendirmeye başlamadan önce Anna ve Elsa'nın buz patenlerini zevkinize göre tasarlayabilirsiniz. Ayakkabılar ve bağcıklar için uygun renk ve desenleri seçin ve eserinizi şık aksesuarlar ve pelüş nazarlıklarla tamamlayın.

Patenlerinizden memnun kaldığınızda, sıra iki amatör sporcunun kıyafetlerine gelir. Bale veya dans kıyafetlerini andıran kesimleriyle göz alıcı buz pateni elbiselerinden oluşan geniş bir seçki arasından seçiminizi yapın. Prensesler sadece zarif görünmekle kalmayacak, aynı zamanda zorlu hareketlerini gerçekleştirmek için ihtiyaç duydukları hareket özgürlüğüne de sahip olacaklar.

Elsa, mavinin serin tonlarında, buzu anımsatan ve güzel dantellerle süslenmiş elbiseleri tercih ediyor. Anna ise işleri biraz daha renkli seviyor ve bahar çiçeklerini anımsatan pembe ve yeşil tonlarındaki elbiseleri seviyor. Kıyafetleri uyumlu saç modeliyle tamamlayın ve ikisi de büyük girişleri için hazır!

Siz onların modacısı ya da stilisti olursanız, iki kız kardeşin Kış Olimpiyatlarına katılacaklarından emin olabilirsiniz!

Karlar Ülkesi prensesleriyle daha fazla makyaj oyunu

Sisters Ice Skating Glam'i sevdiyseniz, neden Icy Dress Up'ta kış kıyafetleri yaratmayasınız?

Bir sürü göz alıcı buz pateni elbisesi arasından seçimini yap ve Anna ve Elsa'nın buz pateni yapması için mükemmel kıyafetleri bir araya getir! KralOyun'da Sisters Ice Skating Glam oyununu şimdi ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Sisters Ice Skating Glam

  • Yayın tarihi: 06.|03.|2024
  • Publisher: Bitent (242)
Sisters Ice Skating Glam

Üye Yorumları