Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Ski Jump Challenge

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Base Jump Wingsuit Flying
12+
Super Soccer Noggins
6+
Air Hockey Cup
0+
Soccer Merge
0+
Football Superstars 2024
0+
Darts King
0+
Ski Jump Challenge
0+
Apex Football Battle
0+
Tennis Open 2024
0+
Basketball Kings 2024
0+
Süper Penaltı 3
0+
Ski King 2024
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Spor
  3. Ski Jump Challenge

Ski Jump Challenge - Pistlerin yıldızı olun!

Ski Jump Challenge, kayakla atlama becerilerinizi test edebileceğiniz ve kariyerinizi bir spor ası olarak ilerletebileceğiniz kapsamlı bir spor oyunudur.

Bir avatar oluşturun ve kariyerinize en iyi atlet veya kayak dünya şampiyonu olarak başlayın! Turnuvalara katılmadan önce, bir eğitimde fareyi veya dokunmayı kullanarak mükemmel atlayışı nasıl yapacağınızı ve güvenli bir şekilde nasıl ineceğinizi öğreneceksiniz.

Turnuvalar ve madalyalar kazanın

Üç heyecan verici oyun modunda kayak becerilerinizi kanıtlayın:

  • "Kariyer Modunda" dünyanın dört bir yanındaki farklı kayak pistlerinde yarışırsınız. Belirli sayıda madalya kazanarak yeni ülkelerin ve kayak pistlerinin kilidini açın. Polonya'da başlayın ve Norveç, Almanya veya Avusturya gibi ülkelerde bir yıldız olun.
  • "Yarışma modu" size kaç rakibe karşı ve hangi pistte yarışacağınıza karar verdiğiniz heyecan verici düellolar sunar.
  • Oyunun ilerleyen bölümlerinde, sizin ve takımınızın diğer takımlara karşı yarıştığı "Takım Modu "nun kilidini açabilirsiniz.

Kariyer basamaklarını tırmanın

Zaferler ve madalyalar sayesinde karakterinizin seviyesi yükselir, para ve mücevher kazanırsınız. Paraları yeni kayak kıyafetleri ve daha iyi ekipmanlar satın almak için kullanmak üzere oyuncu profilinize tıklayın. Mücevherleri ayrıca yamaçlardaki performansınızı artırmak için çeşitli özellikleri geliştirmek için de kullanabilirsiniz. Yeni kayak gözlükleri, aerodinamik bir kayak kaskı ve daha da fazla uçma gücü - Dört Tepe Turnuvasında zafer artık elinizin altında!

Günlük görevleri tamamlayın ve kayak sporunun zirvesine doğru kişisel yolculuğunuza çıkın!

Sporseverler için daha hızlı kış oyunları

Kayakla atlama oyunu Ski Jump Challenge'ı beğendiyseniz, Snowboard King 2024'te snowboardunuzu farklı yamaçlardan aşağı sürün!

Kariyerinize bir kayakla atlama profesyoneli olarak başlayın ve şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak Ski Jump Challenge oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Ski Jump Challenge

Ski Jump Challenge