Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Solitaire Match

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Hero Tower Wars
12+
Solitaire Match
0+
2048: X2 Legend
0+
Number Line Match
0+
BFF Math Class
0+
Polar Bear Merge
0+
X2 Solitaire Merge: 2048 Cards
0+
Number Jelly Pop
0+
Battle Chess: Puzzle
6+
Master Of Numbers
0+
Bunny Hop Puzzle
0+
X2 Block Match
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Çocuk
  3. Matematik
  4. Solitaire Match

Solitaire Match - Hayvanlar için bir köy inşa edin!

Solitaire Match, 10 sayısına ulaşmak için kartları birleştirmeniz gereken eğlenceli bir matematik oyunudur.

Bu solitaire çeşidinde, oyun alanındaki kartlara dokunarak onları oyun alanının altındaki çubuğa taşıyın. Oradaki kartların toplamı 10'a ulaştığında, kaybolurlar ve size altın para verirler. Oyun alanını temizleyene veya daha fazla hamle mümkün olmayana kadar bu şekilde 10'lu kombinasyonlar yapın. Çubuktaki altı alanın tamamı 10 toplamına ulaşılmadan doldurulursa turu kaybedersiniz.

Matematik uzmanları için ipuçları ve püf noktaları

Bir seviyeyi başarıyla tamamlamak için, belirtilen hedefe ulaşmaya yetecek kadar altın para toplamalısınız. Bazı kombinasyonlar size özellikle yüksek sayıda jeton kazandıracaktır, bu nedenle kartlara tıklama sıranızı dikkatlice düşünün. Eğer 1+2+3+4 kartlarından bir sıra oluşturmayı başarırsanız veya 2+2+2+2 kartlarını birleştirirseniz, bonus puanlar yağacaktır.

Seviye hedefinize ulaşmak için yalnızca sınırlı bir sürenizin olduğu hızlı tempolu patron seviyelerinde ustalaşın veya daha fazla oyun kartını erişilebilir hale getirmek için anahtarlarla kartları temizleyin.

Sevimli hayvanlar için bir ev inşa edin

Kazandığınız altınları hayvan köyüne yatırabilir ve çeşitli binalar inşa edebilirsiniz. Yeni evler inşa edin ve onları yükseltin - zamanla size ek paralar verecekler.

Zihinsel aritmetik becerilerinizi geliştirin ve birçok zorlu seviyede bulmaca çözün! Köyünüzü genişletmek ve yeni hayvanlar çekmek için yeterince altın toplayabilir misiniz?

Matematik becerilerinizi geliştirmek için daha akıllı eğitici oyunlar

Solitaire Match'i sevdiyseniz, neden Number Line Match'te sayıları birleştirmeyesiniz?

Tüm kartları temizleyin ve hayvanlara yeni bir ev inşa etmek için altın para kazanın! Solitaire Match'i şimdi KralOyun'da ücretsiz oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Solitaire Match

Solitaire Match

Üye Yorumları