Solitaire Story Tripeaks 3

Tüm yaş grupları için onaylandı
76%
15   x  oylandı0x  oynandı

Solitaire Story Tripeaks 3 - 2000'den fazla seviyede seyahat edin!

Solitaire Story Tripeaks 3, 2750'den fazla seviyedeki tüm kartları temizleyebileceğiniz yeni, ekstra kapsamlı bir kart oyunudur.

Ayrıca bu kapsamlı Tri Peaks'te amacınız her zaman aşağıdaki karttan bir yüksek veya daha düşük değere sahip bir karta tıklamaktır. Tahtada uygun bir kart yoksa, çekme destesini kullanabilirsiniz. Olumsuz bir hamle mi yaptın? Sorun değil, 50 jeton için geri düğmesini kullanın ve oynamaya devam edin.

Arka arkaya 5 kart yerleştirmek gibi iyi hamleler yaparak veya özellikle hızlı seviye geçişleri yaparak jeton ve ek kartlar kazanabilirsiniz. Bullseyes güçlendirici veya anahtar kart ile her türlü zorluğun üstesinden gelebilirsin!

Solitaire Story Tripeaks 3'te ayrıca günlük bonuslar ve değerli rozetler kazanabilir ve arka planda New York gibi farklı dünya şehirleri veya İtalya veya Bali'deki muhteşem manzaralar karşısında puanınızı artırabilirsiniz.

Pek çok güzel harita tasarımıyla zorlu seviyelerin her biri ekstra eğlenceli! Popüler oyun serisinin son bölümünde şimdi rahatlayın ve KralOyun'da Solitaire Story Tripeaks 3'ü ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Solitaire Story Tripeaks 3

Solitaire Story Tripeaks 3

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
07.|05.|2022
Üretici:

x