Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Spider Swing Manhattan

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Alien Attack
12+
Hero Story: Monsters Crossing
12+
Thorn Vs Balloons
0+
Crush It All
12+
Angry Chibi Run
0+
Space Alien Invaders
6+
Mr Bean Jump
0+
Egg Hunt Mania
0+
Only Up Parkour 2
6+
Jetpack Joyride
12+
Obby Parkour Ultimate
6+
Ice Cream Roller!
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Spider Swing Manhattan

Spider Swing Manhattan - Örümcek Adam gibi havada sallanın!

Spider Swing Manhattan, Örümcek Adam gibi evden eve mümkün olduğunca uzun süre sallanabileceğiniz harika bir beceri oyunudur.

Peter Parker'ı taklit edin ve tehlikeli şehir ormanında çizgi roman kahramanı gibi büyük bir beceriyle sallanabileceğinizi gösterin. Bunu yapmak için, kullanışlı örümcek iplerinizi kullanın ve fareyle veya binalardaki mavi tutma noktalarına dokunup basılı tutarak onları dışarı atın. Sallanmaya devam etmek için fare düğmesini veya ekranı bırakın. New York aynı zamanda sizi aralarında uçmaya davet eden çok sayıda büyük binaya sahip çok havalı bir şehirdir. Ancak dikkatli olun, klimalar veya yangın merdivenleri gibi engellerden kaçınmalısınız.

Momentumla havada daha uzun bir mesafe uçun ve yeni bir mesafe rekoru kırmak için tek seferde mümkün olduğunca çok metre kat edin. Spider Swing Manhattan'da kaç metreyi yöneteceksiniz? Başlangıçta o kadar ileri gidemezseniz, süper kahraman becerilerinizi eğitmek ve geliştirmek için sonsuz oyun var.

İpucu: Spider Swing Manhattan'ı sevdiyseniz, neden Stickman Swing oynamıyorsunuz?

Hadi gidelim! Ağınızı atmaya başlayın! Örümcek olun ve KralOyun'da Örümcek Salıncak Manhattan'ı ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Spider Swing Manhattan

Spider Swing Manhattan

Üye Yorumları