Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Spider Swing Manhattan

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Rodha
6+
Crazy Hen
6+
Miner Mole
0+
Yetisports 5: Flamingo Drive
6+
Snowboard King 2024
6+
Evleri Boya 2
6+
Carrom Hero
0+
Women's Soccer Cup 23
0+
Parkour Block 5
6+
Congested Car Parking
0+
Archery Master
0+
Enchanted Waters
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Spider Swing Manhattan

Spider Swing Manhattan - Örümcek Adam gibi havada sallanın!

Spider Swing Manhattan, Örümcek Adam gibi evden eve mümkün olduğunca uzun süre sallanabileceğiniz harika bir beceri oyunudur.

Peter Parker'ı taklit edin ve tehlikeli şehir ormanında çizgi roman kahramanı gibi büyük bir beceriyle sallanabileceğinizi gösterin. Bunu yapmak için, kullanışlı örümcek iplerinizi kullanın ve fareyle veya binalardaki mavi tutma noktalarına dokunup basılı tutarak onları dışarı atın. Sallanmaya devam etmek için fare düğmesini veya ekranı bırakın. New York aynı zamanda sizi aralarında uçmaya davet eden çok sayıda büyük binaya sahip çok havalı bir şehirdir. Ancak dikkatli olun, klimalar veya yangın merdivenleri gibi engellerden kaçınmalısınız.

Momentumla havada daha uzun bir mesafe uçun ve yeni bir mesafe rekoru kırmak için tek seferde mümkün olduğunca çok metre kat edin. Spider Swing Manhattan'da kaç metreyi yöneteceksiniz? Başlangıçta o kadar ileri gidemezseniz, süper kahraman becerilerinizi eğitmek ve geliştirmek için sonsuz oyun var.

İpucu: Spider Swing Manhattan'ı sevdiyseniz, neden Stickman Swing oynamıyorsunuz?

Hadi gidelim! Ağınızı atmaya başlayın! Örümcek olun ve KralOyun'da Örümcek Salıncak Manhattan'ı ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Spider Swing Manhattan

  • Oynanma sayısı: 4.489
  • Yayın tarihi: 09.|08.|2022
  • Publisher: GameDistribution (1453)
Spider Swing Manhattan

Üye Yorumları