Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Super Pony World

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Obby Parkour Ultimate
6+
Dinosaur Game
0+
Super Pony World
6+
Super Steve Adventure
6+
Vex 3 Xmas
12+
The Flood Runner 2
12+
Vex 8
12+
Panda Jump
6+
Only Up Parkour
6+
Dondurucu Soğuk
12+
Rodha
6+
Parkour Block 5
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Macera
  3. Platform Oyunları
  4. Super Pony World

Super Pony World - Tek boynuzlu at ile bölümler boyunca uçun!

Super Pony World, "Pony" adlı kanatlı bir tek boynuzlu atı kontrol ettiğiniz ve onunla birlikte toplam 30 seviye boyunca koştuğunuz, zıpladığınız ve uçtuğunuz büyülü bir 2D platform oyunudur.

Oyun prensibi popüler Super Mario oyunlarından tanıdıktır: Maceralı bir yolculuğa çıkın, para toplayın, bulmacaları çözün ve arsız tavşanları ve sinir bozucu sivrisinekleri alt edin.

Küçük atınızı ok tuşları veya "A" ve "D" ile hareket ettirirsiniz. Zıplamak için boşluk çubuğunu kullanın ve Pegasus'unuzun kısa bir süre uçmasına izin vermek için basılı tutun. Pony ile yukarıdan düşmanların üzerine atlayarak onları ortadan kaldırın ve fantastik dünyanın her köşesini keşfetmek ve seviyedeki hedef bayrağa ulaşmak için kasalar, kaldıraçlar, düğmeler ve hareketli platformlar gibi unsurları kullanın.

Ne kadar çok jeton toplarsanız, bir seviye için maksimum üç yıldızdan o kadar fazlasını alırsınız. Ayrıca bazı seviyelerin kilidini açmak için belirli sayıda yıldız toplamış olmanız gerekir. Madeni paralara ek olarak, topladığınızda bir çözüm kelimesiyle sonuçlanan harfler de bulacaksınız.

Öyleyse gökkuşağı atınızla yola çıkın ve heyecan verici maceralar yaşayın!

Retro çekiciliğe sahip daha fazla platform oyunu

Super Pony World'ü sevdiyseniz, neden bir ninja ile zorlu seviyelerden atlayıp Super Ninja Plumber oynamıyorsunuz?

Tek boynuzlu atınızla düşmanların ve engellerin üzerinden atlayın ve tüm paraları toplayın! Super Pony World'ü şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Super Pony World

Super Pony World

Üye Yorumları