TikTok Diva Dentist Adventures

Tüm yaş grupları için onaylandı
67%
69   x  oylandı0x  oynandı

TikTok Diva Dentist Adventures - boşlukları ve plakları çıkarın!

TikTok Diva Dentist Adventures, bir sosyal medya sanatçısının diş problemlerini tedavi edebileceğiniz çocuklar için eğitici bir doktor oyunudur.

Çok fazla tatlı yiyecek ve yetersiz fırçalama TikTok Diva'nın dişlerine zarar verdi. Dişçiye gitme zamanı! Tüm plakları çıkarın, iltihaplı bölgeleri ve boşlukları tedavi edin ve ayrıca profesyonel bir diş temizliği yapın.

Dişler arasında tartar biriktiğinde, sadece dişleri olumsuz etkilemekle kalmaz, aynı zamanda diş etlerinin çekilmesine de yol açabilir. Bu, TikTok Diva'nın ne pahasına olursa olsun kaçınmak istediği bir şey. Bu yüzden matkabı, temizleyiciyi ve penseyi çalıştırın, çürük dişleri ve tartarı çıkarın ve kısa bir bulmaca oyununda dişleri onarın. Ayrıca istediğiniz implantları yerleştirebilir ve yeni diş tellerini kendiniz tasarlayabilirsiniz. Düz dişler yalnızca iyi bir görsel izlenime katkıda bulunmakla kalmaz, aynı zamanda dişlerin uzun ömürlülüğü ve işlevselliği için de önemlidir.

Burada, keşfedilmemiş hiçbir delik ve hiçbir bakteri kalmaz! Bir profesyonel gibi diş hekimi oynayın ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi TikTok Diva Dentist Adventures oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
TikTok Diva Dentist Adventures

TikTok Diva Dentist Adventures

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
11.|05.|2022
Üretici:
Bitent (186)

x