Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

TikTok Divas Black & Pink

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Stardust Soirée
0+
Vintage Fairy
0+
Seven Stylish Days
6+
BFF Math Class
0+
BTS Signature Fashion Style
0+
L.O.L. Surprise! O.M.G. Fashion House
0+
Monster Girls High School Squad
12+
Autumn Celebrations
0+
Aisha Wish Come True Makeover
0+
Festival Besties
12+
L.O.L. Surprise! O.M.G. Style Studio
0+
Prom Night Dress Up
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. TikTok Divas Black & Pink

TikTok Divas Black & Pink - kadınsı ve sinirli arasındaki stiller!

TikTok Divas Black & Pink, yeni videolar için popüler renk kombinasyonunda dört kıyafeti bir araya getirebileceğiniz şık bir giydirme oyunudur. 


Dört TikTok Divası, yeni kısa videoları için çok aranan Siyah & Pembe temasında ellerini deniyor. Her iki renk birlikte veya ayrı ayrı giyilebilir! Pembe Takım'dan mısınız? Yoksa Siyah Takım mı? Yoksa popüler Güney Koreli pop grubunun adında olduğu gibi ikisi birlikte mi? Tercihinizi göstermek ve bunu kıyafetlere dönüştürmek için önce divaları oluşturmanız gerekir. Uyumlu bir göz farı veya eyeliner seçin ve cilt için allık ve vurgulayıcıya karar verin. Ardından doğru maskarayı seçin ve modelinizin kaşlarının şeklini belirleyin. Ayrıca görünümünüzü daha cesur ve serseri hale getirmek için kontakt lensleri tercih edebilir veya farklı piercingler kullanabilirsiniz.


Makyajınızı doğru yaptıktan sonra sıra kıyafet ve aksesuarlara gelir. Atletlerden süveterlere, taraftar gömleklerinden bluzlara kadar aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda üst var. Pembe ve siyah renklerde ya da her ikisinin kombinasyonunda sevimli etekler ya da gösterişli pantolonlarla eşleştirin. Süslü bir görünüm olabilir! Kıyafetinizi hazırladıktan sonra saçınızı düşünmeye başlayın. Katı ve klasik mi yoksa tuhaf mı olmasını istediğinizi seçin. Son olarak, küpeler, kolyeler, gerdanlıklar, çantalar ve sırt çantalarının yanı sıra gözlükler ve şapkalar gibi çok sayıda aksesuar arasından seçim yapabilirsiniz. Elbette hepsi siyah ve pembe renklerde. Belki siz de Koreli kız grubu Blackpink'e olan sevginizi göstermek istersiniz? Ayrıca gardıropta Jennie, Lalisa, Jisoo ve Rosé için hayran ürünü olarak bazı kıyafetler veya aksesuarlar bulacaksınız.
K-Pop temalı daha fazla yaşam tarzı oyunu

Şimdi en güzel yeni görünümleri bir araya getirin ve KralOyun'de TikTok Divas Black & Pink'i ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

TikTok Divas Black & Pink

  • Oynanma sayısı: 4.223
  • Yayın tarihi: 09.|11.|2022
  • Publisher: Bitent (230)
TikTok Divas Black & Pink

Üye Yorumları