Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

TikTok Divas DIY Makeup

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Clawdia Wolfgirl Hairstyle Challenge
6+
BFF Math Class
0+
Monster Girls High School Squad
12+
Makeup Girl Game
6+
Festival Besties
12+
L.O.L. Surprise! O.M.G. Style Studio
0+
High School Anime Dress Up
0+
Malibu Vibes: Princess On Vacation
6+
Dress Up Games
12+
Live Avatar Maker: Girls
0+
Fashion Stylist 2
12+
Princess Avatar
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Makyaj ve Süs
  4. TikTok Divas DIY Makeup

TikTok Divas DIY Makyaj - üç farklı görünüm stili!

TikTok Divas DIY Makeup, üç kadın etkileyiciye gerçek yıldızlar gibi stil verebileceğiniz ve makyaj uygulayabileceğiniz kapsamlı bir makyaj oyunudur.

Yıldızların makyaj rutinlerinin neye benzediğini her zaman merak etmiş olabilirsiniz. Bu oyunda üç TikTok Divasına bir bakış atabilir ve stil verebilirsiniz. Önce lekelere dikkat edin ve cildinizin her zaman bakımlı olduğundan emin olun. Yüzünüzü yıkayın, yatıştırıcı kremler ve jeller kullanın ve bir yüz maskesi ile modellerinizi rahatlatın.

Cildin bakımı yapıldıktan sonra sıra makyaj yapmaya gelir. Stil söz konusu olduğunda, Tiktok Divaları grunge tarzı, kolej görünümü veya göz alıcı görünüm gibi farklı görünümleri tercih ediyor. Makyajı bu tercihlere göre uyarlayın. Allık, kontakt lens, ruj, göz farı ve maskara seçin. Tek bir uygulamadan sonra, mükemmel bir görünüm için her zaman farklı makyaj çeşitleri ve stilleri arasında geçiş yapabilirsiniz. Çıkartmalar veya küçük çizimler gibi yüz aksesuarları da göz alıcı olabilir. Son adımda doğru kıyafetleri, saç stilini ve takıları seçiyorsunuz. Bone, saç bandı veya toka gibi saç aksesuarları da seçkide bulunabilir.

Birçok olasılığa sahip bu yeni yaşam tarzı oyununu kaçırmayın ve KralOyun'da TikTok Divas DIY Makeup'ı ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

TikTok Divas DIY Makeup

  • Oynanma sayısı: 4.521
  • Yayın tarihi: 21.|12.|2022
  • Publisher: Bitent (230)
TikTok Divas DIY Makeup

Üye Yorumları