TikTok Divas #likeforlikes

Tüm yaş grupları için onaylandı
77%
100   x  oylandı0x  oynandı

TikTok Divas #likeforlikes - dört takdire şayan kıyafeti şekillendirin!

TikTok Divas #likeforlikes, yeni bir benzeri meydan okuma için etkileyicilere stil verebileceğiniz harika bir giydirme oyunudur.

Tüm sosyal medya hesapları için beğeniler, çok sayıda abonelik kadar önemlidir. #likeforlikes hashtag'i altında çok sayıda hesap beğeni vererek birbirine destek oluyor. Ama bunların da iyi kazanılması gerekiyor. 

Yeni bir video için TikTok divalarına stil verin ve önce kalça makyajı yapın. Ardından kız gardırobunun sunduğu en trend kıyafetleri kullanarak dört kıyafeti bir araya getirebilirsiniz. Kısa üstleri bol pantolonlarla kombinleyin, modaya uygun oversize kazaklar veya klasik kotlar kullanın. Nötr renklerde etekler ve sade taytlarla her kıyafet başarılı olur. Modaya uygun güneş gözlükleri, takılar, şapkalar ve çantalarla birleştirin. Ve yeni kıyafet hazır ve video çekimi başlayabilir!

Takipçilerinizi ve arkadaşlarınızı size olumlu geribildirim vermeye ikna edebilir misiniz? Şimdi öğrenin ve KralOyun'da TikTok Divas #likeforlikes'i ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
TikTok Divas #likeforlikes

TikTok Divas #likeforlikes

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
20.|04.|2022
Üretici:
Bitent (174)

x