Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Tiny Landlord

Tüm yaş grupları için onaylandı

Informationen zum Spiel

Mit dem Mausrad kannst du Hinein- und Herauszoomen.

Benzer Oyunlar

Craft Drill
0+
Hamster Apartment
0+
Idle Medieval Kingdom
6+
Clash Rider: Clicker Tycoon
12+
GPU Mining
0+
Farming Life
0+
Idle Arks: Sail And Build 2
6+
Eco Recycler
0+
Cute Cat Town
0+
Merge Towns
0+
Idle Mole Empire
0+
Jelly Merger
0+
Reklam
 1. Ana
 2. Strateji
 3. Idle ve Clicker
 4. Tiny Landlord

Tiny Landlord - kendi şehrinizi kurun!

Tiny Landlord, kendi şehrinizi inşa edebileceğiniz, cirosunu yönetebileceğiniz ve sakinlerini mutlu edebileceğiniz kapsamlı bir boşta kalma oyunudur.

Her zaman kendi şehrinizi inşa etmek ve yönetmek istediniz mi? O zaman Tiny Landlord tam size göre bir oyun! Kasabanın giderek daha büyük alanlarını geliştirin ve kasaba halkını mutlu edin. Üzerlerine tıklayarak onlarla etkileşime geçin ve karmanızı artırmak için eğlenceli mücadelelere katılın. Yeni binalar inşa etmeye ve arabanızdan görebileceğiniz sokakların kilidini açmaya devam edin. Sadece bir arabaya tıklayın, perspektifi değiştirin ve kendi şehrinizde sürün!

Fare ile Tiny Landlord oynayın. Ayrıntıları daha iyi görebilmek için fareyi kullanarak oyunu kuş bakışı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Bazen büyük resmi görmeniz gerekirken, bazen de doğrudan sakinlerinizle konuşmanız veya özel öğeleri araştırmanız gerekir. Tiny Landlord pek çok zorluk ve fırsat sunuyor!

Tiny Landlord nasıl oynanır

İlk yerleşimle başlayın, büyük evler ve bir park inşa edin ve yeni bölgelerin kilidini açmaya devam edin.

 • Kiraladığınız evler size otomatik olarak para kazandırır ve bu parayı bölge için daha fazla ekipmana yatırabilirsiniz.
 • Bu ekipmanı "Çeşitli" menüsünde bulabilirsiniz. Burada sadece sokak lambaları ve ağaçlar bulunmaz, aynı zamanda su ve elektrik tedariki veya atık bertarafı ve geri dönüşüm de konut sakinleriniz ve hoş bir yaşam ortamı için önemlidir.
 • İstatistik menüsünden bölgenin tüketim ve üretimini kontrol edin.
  Ancak ciro her şey demek değildir. Kiracılarınızın memnun olduğundan emin olun ve oyunun sağ tarafındaki gülen yüz butonu ile ihtiyaçlarını kontrol edin. İstatistik menüsünde yolcu memnuniyetini de ayrıntılı olarak görebilirsiniz.
 • Bir alanı tamamen inşa ederek şehirdeki yeni alanların kilidini her zaman açın ve ayrıca diğer mülkleri binalar ve özel gayrimenkullerle donatın. Daha sonra bir itfaiye istasyonu ve bir polis karakolunun yanı sıra bir restoran veya kuaför salonu inşa edebilirsiniz.
 • Tüm bu hizmetler önemlidir ve bazıları para da kazandırır. Polis ve itfaiye de asayiş ve güvenliği sağlamaktadır.
 • Şehirlerin üretkenliğini ve cirosunu artırmak için güçlendiriciler kullanın. Bina inşaatı zaman alır, ancak bu şekilde hızlandırılabilir. Ayrıca mülklerinizin elde ettiği kârı da artırabilirsiniz.
 • Karma ile rastgele bir güçlendirici kazanabilirsiniz. Örneğin, sakinlere iyi davranarak ve onlara para vererek karma elde edersiniz.

Güzel oyun ortamlarına sahip daha fazla yönetim oyunu

Tiny Landlord'u seviyorsanız, neden Tropical Merge oynayıp güzel bir tropik adayı kolonileştirmiyorsunuz?

Şimdi güzel bir emlak kralı olun ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Tiny Landlord oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Tiny Landlord

 • Oynanma sayısı: 1.961
 • Yayın tarihi: 09.|08.|2022
 • Publisher: GameDistribution (1561)
Tiny Landlord

Üye Yorumları