Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Benzer Oyunlar

Ball Drop
6+
Geometry Subzero
6+
Leo's Trail Of Glory
6+
Only Up Parkour 2
6+
Obby Parkour Ultimate
6+
Dinosaur Game
0+
Super Pony World
6+
Super Steve Adventure
6+

Vex 3 Xmas

12 yıldan itibaren onaylandı
Feedback
Reklam
  1. Ana
  2. Macera
  3. Platform Oyunları
  4. Vex 3 Xmas

Vex 3 Xmas - Noel parkur eğlencesini yaşayın!

Vex 3 Xmas, bir çubuk figürüyle tuzaklar ve engellerle dolu kış manzaralarını geçmeniz gereken zorlu platform oyunu serisinin son bölümüdür.

Şeker kamışları, karlı manzaralar ve Noel ağaçları arasında koşun, zıplayın ve manevra yapın. Hızlı refleksler gösterin ve seviyelerin sonuna ulaşmak için sayısız tuzaktan kaçının. Karakterinizi WASD veya dokunmatik giriş kullanarak kontrol edersiniz.

Parkur profesyonelleri için ipuçları

  • Sarı alanları trambolin olarak kullanmak ve kaybolmadan önce mor olanların üzerinden hızla koşmak gibi çeşitli oyun öğelerini nasıl kullanacağınızı öğrenmek için oyunun başındaki ipuçlarına dikkat edin.
  • Walljump ile duvardan duvara zıplayarak özellikle yüksek engelleri aşabilirsiniz.
  • Bir kontrol noktasını geçerseniz, seviyedeki ilerlemeniz kaydedilir. Bu, boş zamanlarınızda özellikle zor hareketleri denemenizi sağlar.

Noel Baba şapkası takan karakterinizi güvenli bir şekilde parkurun sonuna ulaştırmak için testerelerin üzerinden atlayın, dar geçitlerden kayın ve ip kaydırakları kullanın. Oyun alanının üst kısmındaki bir zamanlayıcı, bir seviyeyi tamamlamak için ne kadar süreye ihtiyacınız olduğunu gösterir. Yeni bir rekor süre belirleyebilir misiniz?

Vex serisinden daha fazla aksiyon dolu beceri oyunu

Vex 3 Xmas'ı beğendiyseniz, neden Vex 8 oynamıyorsunuz?

Bu Noel parkur macerasında tepki hızınızı test edin ve Vex 3 Xmas'ı şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat