Viking Woman

Tüm yaş grupları için onaylandı
75%
34   x  oylandı0x  oynandı

Viking Woman - İskandinav kadını tarzı!

Viking Woman, bir ortaçağ İskandinav kadınını farklı roller için giydirebileceğiniz kapsamlı bir giydirme oyunudur.

Vikinglerin tarihi ve mitolojisinden esinlenen bu yeni giydirme oyununda genç bir kadını giydirebilecek, saçını yapabilecek ve onu çeşitli tipik eşyalarla donatabileceksiniz. Genç bir köylü mü yoksa bir maceracı mı, bir Viking prensesi mi yoksa Asgard'dan bir tanrıça mı? Bunun için çeşitli kadınları model olarak kullanabilirsiniz: Odin'in karısı ve evlilik tanrıçası Frigg, elma sepetinde ebedi gençlik elmalarını koruyan Idunn veya bir vaşağın eşlik ettiği aşk ve bereket tanrıçası Freya. Belki de miğfer, silah ve kalkan giyen ve efsaneye göre Valhalla'ya giden savaşçılara eşlik eden bir Valkyrie de tasarlayabiliriz.

Geniş ve ayrıntılı cübbe ve ekipman seçenekleriyle birçok seçenek uygulanabilir. Kuzey topraklarında hava genellikle çok soğuktur, bu nedenle Viking kadınını sıcak tutmak için birçok kat giysi kullanın, bacakları kumaş şeritlerle sarın ve kürk kullanın. Kuzeyli kadının etrafına bir içki boynuzunun yanı sıra bir çanta, tarak veya bozuk para kesesi de sarılabilir. Kemerler, takılar ve örgüler zengin bir şekilde süslenmiştir. Kısa yaz için havadar elbiseler ve çiçek çelenkleri de seçkide bulunabilir. Son olarak, uygun bir arka plan seçin ve resminizi bilgisayarınıza kaydetmekten çekinmeyin.

Şimdi karakter yaratmanın birçok harika olasılığını tekrar kullanın ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Viking Woman oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Viking Woman

Viking Woman

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
19.|06.|2022
Üretici:

x