Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Benzer Oyunlar

Interstellar Romance
12+
Princess Wedding Dress Design
0+
My Dreamy Flora Fashion Look
0+
Wedding Lily
0+
Billie's Weekly Planner
12+
Steampunk Wedding
6+
The Prism City Detectives
0+
College Girls Team Makeover
6+

Vlogger Beauty Boxes Unboxing

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Vlogger Beauty Boxes Unboxing

Vlogger Beauty Boxes Unboxing - Belle için yeni bir görünüm!

Vlogger Beauty Boxes Unboxing, Belle'nin paketlerini açtığınız ve yeni güzellik ürünleriyle onu şekillendirdiğiniz yeni bir yaşam tarzı oyunudur!

Belle güzellik vloggerları arasına girdi ve bir vlogger olarak hayat her zaman kolay değil. Ancak bu oyunda, güzel kız en sevdiği şeylerden birini yapabilir: yeni ürünler ve hediyeler içeren bir sürü paketi açmak! Reklamcıların ona ne gönderdiğini görmek için çeşitli kahverengi paketleri açarken Belle'e katılın. Ancak çöpleri düzgün bir şekilde atmayı her zaman unutmayın! Taze bir makyaj için postta birçok farklı güzellik ürünü var! Göz farından maskaraya veya fondötene kadar, güzellik kalbinizin istediği her şey var!

Esmer vlogger ile birlikte tüm paketleri açtıktan sonra, doğal olarak yeni ürünleri denemek istiyor. Tercihen hepsi aynı anda! Belle'in seçim yapmasına yardımcı olun ve yeni ürünlerle ona güzel bir makyaj yapın. Görünümünü tazeledikten sonra, kıyafetini eşleştirmek isteyecek, bu yüzden doğru kıyafetleri seçmek için yardımınıza ihtiyacı olacak. Belle özellikle etekleri ve elbiseleri, aynı zamanda pembe veya en sevdiği renk olan sarı renkli eğlenceli üstleri seviyor. Doğru saç modeli ve uyumlu bir çanta da yeni bir görünümün parçasıdır. Belle şimdi sponsorlarına ve reklam ortaklarına teşekkür etmek ve yeni görünümünü hayranlarına sunmak için yeni bir kısa video çekmeye hazır.

Şimdi en güzel yeni ürünleri kutusundan çıkar ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Vlogger Beauty Boxes Unboxing oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Vlogger Beauty Boxes Unboxing

  • Yayın tarihi: 18.|11.|2022
  • Publisher: Witchhut (100)
Vlogger Beauty Boxes Unboxing
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat