Volleyball Challenge

Tüm yaş grupları için onaylandı
74   x Likes26x Dislikes
Reklam

Volleyball Challenge - Harika bir şutla kazanın!

Volleyball Challenge, voleybol sahasında puan toplayabileceğiniz ve hatta gerçek rakiplere karşı yarışabileceğiniz heyecan verici bir spor oyunudur!

Volleyball Challenge'a katılın ve rakiplerinize karşı puan kazanmak için saldırın ve savunma yapın. Zıplayın, servis atın, blok yapın ve voleybol topunun rakibin yarı sahasına gelmesine izin verdiğiniz iyi hareketlerle puan kazanın.

Bilgisayarda oluşturulmuş rakiplere karşı yarışabilir veya klavyede arkadaşlarınıza karşı oynayabilirsiniz.

Kontroller: İki oyuncuyla oynarken WASD ve ok tuşlarını kullanın. Servis atmak için C ve karma tuşunu (#) kullanın. V ve virgül ile zıplayabilirsiniz.

Daha fazla deneyimle özel saldırıları da kullanabilirsiniz. Maç sırasında bunları şarj edin ve ardından maçı lehinize çevirmek için kullanın. Bunları B ve eğik çizgi (/) ile kullanın.

Zamanla karakterleriniz için farklı görünümlerin kilidini açın, daha fazla süper güç kullanın ve hız veya motor becerileri gibi yetenekleri geliştirin. Ayrıca birkaç seviyeden sonra becerilerinizi kanıtlamanız gereken bir kariyer moduna sahip olacaksınız. Ayrıca çeşitli şampiyonalara katılma seçeneğiniz de olacak.

Diğer heyecan verici spor oyunları

Volleyball Challenge'ı sevdiyseniz, neden Çılgın Olimpiyat 2'yi oynamıyorsunuz?

Gerçek bir voleybol ustası mısın? Şimdi öğrenin ve KralOyun'da ücretsiz olarak Volleyball Challenge oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
 Volleyball Challenge

Volleyball Challenge

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
30.|03.|2023
Üretici:

x