Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Watermelon Suika Game

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Crush All
0+
Merge Fruit Time
0+
Hippo Supermarket
0+
Watermelon Suika Game
0+
Soccer Merge
0+
2048: X2 Legend
0+
Merge Towns
0+
Number Jelly Pop
0+
Jelly Merger
0+
Royal Ranch Merge & Collect
0+
Wood Dice Merge
0+
Merge Car 3D
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Merge
  4. Watermelon Suika Game

Watermelon Suika Game - Meyveleri birleştirin!

Watermelon Suika Game, aynı meyveleri daha büyük olanlarla birleştirdiğiniz eğlenceli bir eşleştirme oyunudur.

Japon bulmaca video oyunu "Suika Game" den bilinen oyun prensibi ile yolunuzu bulun ve yüksek bir skor belirleyin! Oyunun amacı mümkün olduğunca çok sayıda meyveyi birleştirmektir. Bunu yapmak için, dokunma veya fare ile sola ve sağa hareket ettirebileceğiniz bir tutucu kol kullanarak onları bir kutuya bırakırsınız. İki aynı meyve türü birbirine değerse, yeni ve daha büyük bir meyve oluşturmak için birleşirler. Yaban mersini, çilek, muz, elma ve portakalları akıllıca birleştirin ve her kombinasyon için puan toplayın. En büyük ve son meyve olan karpuza ya da Japonca'da "suika "ya ulaşabilir misiniz?

Ama dikkat edin: Bir meyve kutunun üst çizgisini geçtiğinde oyun biter. Sırada hangi meyvenin olduğunu tahtanın sağ üst kenarından görebilirsiniz. Bu, kawaii tarzı meyveleri nereye yerleştireceğinizi akıllıca planlamanızı sağlar. Ayrıca oyun alanının sol ve sağ alt köşelerinde birer "itme" düğmesi bulunur. Bu güçlendirmeyi meyveleri birlikte itmek için kullanabilirsiniz.

Yüksek skor avına ek olarak, "Macera modunda" meyveleri akıllıca engellerden sektirerek benzerleriyle birleştirebilirsiniz.

Zeki beyinler için daha fazla birleştirme oyunu

Watermelon Suika Game'i sevdiyseniz, neden Number Jelly Pop'ta sayıları birleştirip matematik becerilerinizi kanıtlamıyorsunuz veya Suika Game prensibine dayanan başka bir oyun olan Merge Fruit Time'ı oynayın!

Farklı meyve türlerini birleştirin ve yeni bir yüksek skor belirleyin! Watermelon Suika Game şimdi KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Watermelon Suika Game

Watermelon Suika Game

Üye Yorumları