Yummy Candy Factory

Tüm yaş grupları için onaylandı
21   x Likes10x Dislikes
Reklam

Yummy Candy Factory - Kendi lolipoplarınızı yaratın!

Yummy Candy Factory, kendi lolipopunuzu yapabileceğiniz sevimli bir yemek pişirme oyunudur.

Kendi lolipopunuzu yapmak için farklı seviyelerde oynayın. Öncelikle lolipopa rengini ve lezzetli tadını verecek meyveleri seçin. Renkleri koşu bandı üzerinde doğru meyvelerle eşleştirin. Bir sonraki adım, tatlıları yapmak için kullanılacak karışımı pişirmektir.

Dört lolipop kütlesini aynı anda pişirmeniz ve karıştırmanız gerektiğinden bu oldukça zor olabilir. Sıcaklığı ayarlayın, şeker ve suyu ekleyin ve her şeyi iyice karıştırmayı unutmayın. Sıvı şeker karışımını yakmamak için her zaman sıcaklığa dikkat edin.

Karışımı bitirdikten sonra, lolipopa son şeklini verecek kalıpları hazırlayın. Kalıpları hazırlayın ve sertleşmesi için karışımla doldurun. Bir sonraki adım şekerinizin kalitesini kontrol etmektir. Nefis Şeker Fabrikası'nda kırık lolipopları ayırın.

Bu adımı tamamladıktan sonra lolipoplarınızı süsleyebilirsiniz. Komik gözler, şapkalar, kravatlar ve diğer her türlü dekoratif unsuru kullanın. Burada isterseniz şekillere farklı bir tat ve renk de verebilirsiniz. Son adımda, şeker üreticisini şeker temasına da uyan sevimli kıyafetlerle giydirin.

Daha sevimli yemek oyunları

Yummy Candy Factory'yi sevdiyseniz, neden Michelin Star Chef oynamıyorsunuz?

Yemek yapmak eğlencelidir! Şimdi tatlı şekerler yaratın ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Yummy Candy Factory oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Yummy Candy Factory

Yummy Candy Factory

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
02.|12.|2022
Üretici:

x