Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Yummy Ice Cream Factory

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Ice Cream Fever
0+
Grandma Recipe Ramen
0+
Emily's New Beginning: Valentine's Edition
0+
Chinese Food Cooking
0+
Cooking In The City Of Winds
0+
Cooking Frenzy
0+
Cooking Live
0+
Cooking Chef Food Fever
0+
Around The Worlds: Pizza
0+
Papa's Donuteria
0+
Papa's Pastaria
0+
Cute Cat Town
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Yemek ve Pasta
  4. Yummy Ice Cream Factory

Yummy Ice Cream Factory - Lezzetli dondurmalar hazırlayın!

Yummy Ice Cream Factory, lezzetli dondurmalar yaratabileceğiniz sevimli bir yemek pişirme oyunudur!

Bahar yaklaşıyor ve onu karşılamak için lezzetli dondurmadan daha iyi bir yol var mı? Kendi dondurmanızı tamamen kendiniz yaratın! Çeşitli mini oyunlarda ekranınızdaki talimatları izleyin.  Oyun fare veya parmağınızla oynanır. İlk olarak, dondurmanızın tadının benzemesini istediğiniz meyveleri işleyin. Farklı meyve türlerini doğradıktan sonra, su ve şeker gibi diğer malzemeleri eklemeniz gerekecek. Yine talimatları takip edin. Bir sonraki adım, dondurmayı sert bir kıvamda olacak şekilde soğutmaktır. Bu adımı mini oyun yardımıyla da tamamlayabilirsiniz.

Dondurmayı hazırladıktan sonra dondurma külahını tasarlayabilirsiniz. Meyveler, serpintiler ve lezzetli soslar ekleyin ve külahı istediğiniz gibi renklendirin. Daha sonra tutmayı kolaylaştırmak için külahı güzel bir kağıda sarın. Son olarak, yardımcınız için tamamen dondurma ile ilgili yeni bir kıyafet hazırlayabilirsiniz. Ne kadar sevimli görünüyor!

Çocuklar için daha fazla yemek pişirme oyunu

Yummy Ice Cream Factory'yi sevdiyseniz, neden Yummy Pancake Factory oynamıyorsunuz, çünkü yemek pişirmek ve pişirmek eğlencelidir!

Fındıklı mı yoksa muzlu mu? Şimdi dondurma salonunda yeni dondurma sezonunu başlatın ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Yummy Ice Cream Factory oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Yummy Ice Cream Factory

Yummy Ice Cream Factory