Hakkında

KralOyun.com nedir?

KralOyun.com Türkiye'nin en fazla ziyaret edilen, 10.000'den fazla oyun içeriğine sahip (Mayıs 2013 verilerine göre) ve her yaş sınıfının eğlencesi olan bir oyun portalıdır. Yetenekli ekibimiz özellikle genç kullanıcıların ilgisini çeken, çocuk ve aile yapısını önemseyen içeriklere yer vermektedir. KralOyun.com'da yer alan tüm oyunlar, redaksiyonel bakımdan test edilmiş ve çocuklar için zararlı olan tüm içerikler kaldırılmıştır. Özellikle içerikler takip edilip, izlenmektedir, böylece daha güvenli ve ahlaki değerlerin önemsendiği bir platform oluşturulmuştur. (Eğer KralOyun.com platformu içerisinde uygunsuz bir içerik bulursanız, bunu bize “Bildir” tuşunu kullanarak ya da info@kibagames.com (İngilizce destek) veya hilfe@spielaffe.de (Almanca destek) adresine yazarak bildiriniz).
 
Oluşturduğumuz ücretsiz topluluğa (KralOyun Alemi) giriş yapan bir kullanıcı site içerisindeki tüm imkanlardan yararlanmaktadır. Bu alem de seni neler bekliyor?
Haber yazmak, iletişim kurmak, arkadaşlarınıza veya tanımadığınız kişilere karşı rekorlu oyun oynamak, ziyaretçi defteri iletileri, haber oluşturma veya kendi profilini oluşturma gibi etkinliklerin hepsini burada bulabilirsiniz: Önemli olan KralOyun.com'da her yaşa uygun oyunlar olması ve bu oyunların büyük bir zevkle oynanmasıdır.
 
Portalımız hakkında tüm diğer bilgileri, oyunları, takımımızı ve diğer ilgili kişileri Yardım Sayfası kısmında bulabilirsiniz.
 

KralOyun.com platformunda hangi oyunları bulabilirim?

Bir çok Avrupa ülkesi arasında pazar lideri olmayı hedefimiz olarak belirledik. Her yaştaki oyuncuları biraraya getirmek amaçlarımız arasındadır. Eğer bir dede ile torun aynı sanal ortamda yarışıyorsa, bu işimizi doğru yaptığımız anlamına gelmektedir.
 
İster beceri oyunları, makyaj veya moda oyunları, ister yarış, bulmaca veya spor oyunları olsun,  fark etmez: KralOyun.com'da herkes her hangi bir yükleme veya indirme işlemi yapmadan, kendine uygun bir oyun veya oyuncu bulabilir. Oyunlar doğrudan tarayıcı (Örneğin: Mozilla Firefox veya Internet Explorer) üzerinden başlatılır ve oynanır. Yapmış olduğumuz incelemeler ve yüksek güvenlik önlemleri sayesinde bilgisayarınız her hangi bir sanal tehlike içerisinde bulunmaz.
 

 

 

KralOyun Reklam Filmi

 
 
KralOyun.com Ekibi