Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Barbara & Kent: Toilet Rush

6 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Kids Coloring
0+
Draw To Smash!
6+
Chibi Doll Coloring And Dress Up
6+
Stickman Escape
6+
Cute Coloring Games
0+
Draw Wheels
0+
Paint It
0+
Egg Adventure
6+
Love Cats Rope
0+
Cross Stitch 2
0+
Smash DIY Slime: Fidget Slimy
6+
Barbara & Kent: Toilet Rush
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Çocuk
  3. Boyama
  4. Barbara & Kent: Toilet Rush

Barbara & Kent: Toilet Rush - Bütün yollar tuvalete çıkar!

Barbara & Kent: Toilet Rush, Barbara ve Kent'e herhangi bir kaza olmadan mümkün olduğunca çabuk tuvalete giden yolu bulmalarına yardım etmeniz gereken eğlenceli bir çizim oyunudur.

Elbette herkes sorunu biliyor: mesane dolu ve acilen tuvalete gitmeniz gerekiyor. Bu mantık bulmacasındaki iki karakteri tuvalet kapısına götüren bir çizgi çizmek için fareyi veya dokunmatik girişi kullanın, böylece kendilerini rahatlatabilirler. Elbette Barbara, büyük rol modeli Barbie gibi pembe rengi seviyor ve Kent'in mavi tuvalete yönlendirilmesi gerekiyor. İki karakterin yolda birbirleriyle çarpışmamasına dikkat edin, aksi takdirde pantolonunuz kirlenir ve seviyeyi kaybedersiniz. Ayrıca, duvar, turta gibi engellere veya araba ya da kaniş gibi hareketli unsurlara çarpmayın.

Ne kadar çok seviyeyi başarıyla tamamlarsanız, görevler o kadar zorlaşır ve o kadar çok kişiyi koordine etmeniz gerekir. Çizgilerinizi tam olarak nereye boyayacağınızı planlayın ve kazaları önlemek için mükemmel zamanlama yaptığınızdan emin olun.

Toilet Rush sırasında paniğe kapılmamak için ipuçları ve püf noktaları

  • Bazen Barbara ya da Kent'in tuvalete giden en kısa yoldan değil de, önce birkaç dolambaçlı yoldan ya da döngüden geçmesine izin vermek işe yarayabilir.
  • Son çizginizi bir tuvalete bağladığınızda, karakterler koşmaya başlar. Çarpışmaları önlemek için bu noktada tahtadaki tüm öğelerin zamanlamasının doğru olduğundan emin olun.
  • Bir seviyeyi ilk denemenizde tamamlayamazsanız üzülmeyin - her zaman tekrar edebilir ve hatalarınızdan ders çıkarabilirsiniz.

Akıllı bulmaca hayranları için daha fazla çizim oyunu

Barbara & Kent: Toilet Rush'ı beğendiyseniz, Save The Baby: Home Rush'ta fırçayı elinize alın ve çaresiz ebeveynlerin kaçan bebeklerine ulaşmalarına yardımcı olun.

Cesaretinizi koruyun, seviyeden seviyeye bulmaca çözün ve tuvalete giden doğru yolları çizin! Barbara ve Kent'i oyna: Toilet Rush'ı KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Barbara & Kent: Toilet Rush

  • Yayın tarihi: 12.|10.|2023
  • Publisher: Famobi (311)
Barbara & Kent: Toilet Rush