Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Kids Coloring

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Zoo Collapse
0+
College Girl Coloring
0+
Cat Sorter Puzzle
0+
Hungry Corgi: Cute Music Game
0+
Ponyville Adventure
0+
Kids Coloring
0+
Balloons And Scissors
0+
Horse Champs
0+
Chibi Doll Coloring And Dress Up
6+
Cute Coloring Games
0+
Solitaire Match
0+
Save The Piggies
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Çocuk
  3. Kids Coloring

Kids Coloring - Yaratıcılığınızı serbest bırakın!

Kids Coloring, sevimli motifleri renklendirebileceğiniz veya şablon olmadan resimler oluşturabileceğiniz eğitici bir çocuk oyunudur.

Boya fırçanızı iki oyun modunda kullanın ve bir motifi boyamayı mı yoksa serbestçe çizmeyi mi tercih edeceğinize karar verin. Bu boyama oyunundaki basit motifler küçük çocukların el-göz koordinasyonunu ve ince motor becerilerini geliştirmeleri için mükemmeldir.

Boyama kitabında aralarından seçim yapabileceğiniz beş kategori bulunmaktadır: Taşıtlar, sevimli hayvanlar, bitkiler, balıklar ve meyve ve sebzeler. Fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın ve oyundaki boya kalemiyle ince çizgiler çizin veya daha geniş alanları renklendirmek için fırçayı kullanın. Renkli palette ilerleyin, birçok farklı renk arasından seçim yapın ve resmi istediğiniz gibi tasarlayın.

İşiniz bittiğinde, çalışmanızı kaydetmek için kamera simgesine tıklayın. Ardından boyama kitabındaki eserlerinize bir göz atın veya renklendirmek için yeni bir şablon seçin.

Genç ve yaşlı sanatçılar için daha fazla boyama oyunu

Kids Coloring'i sevdiyseniz, neden Cute Coloring Games'de şansınızı denemiyorsunuz?

Sevimli motifleri boyayın veya hayal gücünüze göre özgürce çizin! KralOyun'da şimdi ücretsiz çevrimiçi Kids Coloring oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Kids Coloring

Kids Coloring