Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Cute Coloring Games

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Chibi Doll Coloring And Dress Up
6+
Stickman Escape
6+
Cute Coloring Games
0+
Draw Wheels
0+
Paint It
0+
Egg Adventure
6+
Love Cats Rope
0+
Cross Stitch 2
0+
Smash DIY Slime: Fidget Slimy
6+
Barbara & Kent: Toilet Rush
6+
Parking Rush
6+
Dress Up Games: Coloring Book
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Çocuk
  3. Boyama
  4. Cute Coloring Games

Cute Coloring Games - Boyamayı eğlenceli bir şekilde öğrenin!

Cute Coloring Games, çeşitli motifleri izleyip renklendirebileceğiniz yaratıcı bir boyama oyunudur.

Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkarın ve 270'in üzerinde farklı resim çizin veya boyayın. Muhtemelen oyun prensibini " Coloring Games: Color & Paint" uygulamasından zaten biliyorsunuzdur. Oyunun bu versiyonunda, basit ve daha zorlu motifler içeren üç kategori arasından seçim yapabilirsiniz: karakterler, çiçekler ve hayvanlar. Sevimli Paskalya tavşanları ve komik çizgi film karakterlerinden güzel güllere kadar, her tomurcuklanan boyama uzmanı için bir şeyler var.

Bir motife karar verdikten sonra, resminiz için hangi tekniği kullanmak istediğinizi seçebilirsiniz:

  • "Brush" modunda, önce şablonun ana hatlarını çizersiniz. El-göz koordinasyonunuzu geliştirin ve verilen çizgileri takip edin. Daha sonra bunları dilediğiniz gibi renklendirebilirsiniz.
  • "Highlighter" modunda, motifin ana hatlarını siyah bir arka plan üzerinde soğuk neon renklerle çizersiniz. İsteğe bağlı olarak parlayan kreasyonlarınızı da renklendirebilirsiniz.
  • "Paint Bucket" modunda, görüntüyü dilediğiniz gibi renklendirebilirsiniz. Bir renk seçin ve ardından renkle doldurmak istediğiniz alana tıklamanız veya dokunmanız yeterlidir.

Renkli resimlerle bir boyama kitabı nasıl oluşturulur

Kaleminizi veya fırçanızı yönlendirmek için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın. Yakınlaştırmak ve uzaklaştırmak için fare tekerleğini veya dokunmatik yüzeydeki iki parmağınızı kullanın. Farklı kalemler arasında geçiş yapmak için "Brush" düğmesini kullanın. Yaratıcılığınızı serbest bırakın ve keçeli kalemlerle mi, renkli kalemlerle mi yoksa mum boya kalemleriyle mi çizmek istediğinize kendiniz karar verin. Resminizin bazı kısımlarını silmek için "Eraser" düğmesini ve bir çizim adımını geri almak veya yeniden yapmak için "Back" ve "Next" düğmelerini kullanın. Son olarak, "Save" düğmesini kullanarak resimlerinizi kaydedebilirsiniz.

Kolayca çizmeyi öğrenin veya çeşitli motifleri en sevdiğiniz renklerle boyarken rahatlayın!

Fırçanızı sallayabileceğiniz daha fazla boyama oyunu

Cute Coloring Games'i seviyorsanız, neden sihirli tek boynuzlu atları boyamıyorsunuz ve Unicorn Dress Up Coloring Book oynamıyorsunuz!

Her yaşta çizim ve boyama becerilerinizi geliştirin ve benzersiz sanat eserleri yaratın! KralOyun'da şimdi ücretsiz olarak Cute Coloring Games oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Cute Coloring Games

Cute Coloring Games

Üye Yorumları