Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Billion Marble

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Nine Mens Morris
0+
Hotel Manager
12+
Billion Marble
0+
Carrom Hero
6+
Checkers RPG: Online PvP Battle
6+
Solitaire Chess
0+
Ludo Fever
0+
RoyalDice
16+
Domino Battle
0+
GamePoint Bingo
16+
Chess Move 2
0+
Jump Me
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Masa Oyunları
  4. Billion Marble

Billion Marble - Arazi satın alarak milyarder olun!

Billion Marble, milyarder olmak için arazi satın almanız ve geliştirmeniz gereken Monopoly tarzı eğlenceli bir masa oyunudur!

Süper zengin Monopoly'yi tek oyuncu modunda yapay zekaya karşı veya tek cihazda 2'ye 2 takım halinde ya da yapay zekaya karşı oynayın. Amacınız ülke karoları şeklinde mümkün olduğunca çok mülk edinmek, mülkünüze geldiklerinde diğer oyuncularınızdan geçiş ücretlerini toplamak ve milyarder olmaktır.

Ve işte başlıyoruz! Zarı atın ve tahta boyunca koşun. İndiğiniz alanda çeşitli eylemler gerçekleştirebilirsiniz. Hâlâ müsaitse bir arazi satın alabilir veya daha yüksek bir satın alma tutarı yatırarak diğer bir oyuncudan devralabilirsiniz. Bu nedenle, arazi sahibi olarak, arazinizin bir rakip tarafından kapılmasını önlemek için mümkün olan en kısa sürede bir dönüm noktası ile en yüksek seviyeye yükseltmelisiniz.

Oyun sırasında nesneleri daha pahalı ve daha ucuz hale getiren ekonomik patlamalar ve durgunluklar vardır, bu nedenle satın alırken her zaman fiyatın yeni değişip değişmediğine dikkat etmelisiniz. Ayrıca farklı etkinlik ve aksiyon karelerine veya oturmanız gereken çöl karesine de inebilirsiniz.

Billion Marble'da nasıl kazanır ve kaybedersiniz?

Billion Marble'da kazanmak için para kazanmak çok önemlidir. Bir oyuncu olarak, oyuncuların bu alanlardan birine indiklerinde ödemeleri gereken ücretleri artırmak için mümkünse aynı renkten veya aynı gruptan topraklar toplamalısınız. Eğer paraya ihtiyacınız olursa, varlıklarınızı tekrar satabilirsiniz. Bir oyuncunun parası biterse ve daha fazla geçiş ücreti ve vergi ödeyemezse, oyunu kaybetmiş demektir.

Kazanmanın birkaç yolu vardır:

  • Ekonomik hakimiyet: tüm rakipler iflas ederse, otomatik olarak kazanırsınız.
  • Bir milyar para ve mal biriktirin.
  • Turistik noktalar ve icatlar hariç, tahtada arka arkaya tüm ülkelere sahip olun.
  • Tüm turistik noktalara ve icatlara sahip olun.

Sizin için daha heyecan verici masa oyunları

Billion Marble'ı seviyorsanız, Kızma Birader Legend gibi diğer klasik masa ve zar oyunlarının çevrimiçi versiyonlarını deneyin!

Doğru strateji ile kazanmak için yeterince zenginlik biriktirebilir misiniz? Şimdi zafere zar atın ve KralOyun'da Billion Marble'ı ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Billion Marble

Billion Marble