Blondie's Makeover Challenge

Tüm yaş grupları için onaylandı
82   x Likes39x Dislikes

Blondie's Makeover Challenge - Harika görünümler için puan toplayın!

Blondie's Makeover Challenge, modelinizi şablonlara veya kendi fikirlerinize göre şekillendirebileceğiniz modaya uygun bir yaşam tarzı oyunudur!

Makeover Challenge'a katılın ve önce harika bir makyaj yapabileceğinizi kanıtlayın. Önce Blondie'nin yüzünü temizleyin ve Makyaj Yarışması için hazırlayın. Blondie'nin yüzünü temizlemesine, krem sürmesine ve fondöten uygulamasına yardım edin. Sonra şablonu tam olarak takip etmeye çalışarak onu belirli bir temaya göre hazırlayın. Şablona ne kadar yaklaşırsanız, puanınız o kadar iyi olacaktır. Bundan sonra, temaya uygun bir saç modeli ve kıyafet seçebilirsiniz. Makyajınızı kendiniz tasarlamayı tercih ederseniz, bunu yaratıcı modda yapabilirsiniz. Burada da her türlü ürün ve kıyafet elinizin altında. Ancak bir şablona bağlı kalmak zorunda olmadığınız için, her şeyi istediğiniz gibi birleştirebilir ve kendi fikirlerinizi uygulayabilirsiniz.

Sizin için daha güzel giydirme oyunları

Blondie's Makeover Challenge beğendiyseniz, neden sevimli Barbie benzeriyle Ellie: You Can Be Anything'i denemiyorsunuz?

Tüm stil yeteneklerinizi tekrar kullanın ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Blondie's Makeover Challenge oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Blondie's Makeover Challenge

Blondie's Makeover Challenge

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
17.|02.|2023
Üretici:
Witchhut (82)

x