Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Bombacılar 7

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

All-Star Blast!
6+
Bomber Friends
12+
Bombacılar 7
6+
Bombacılar 6
6+
Bombacılar 5
6+
Bombacılar 4
6+
Bombacılar 3
6+
Bombacılar 2
6+
Fireman 2
6+
Bombacılar
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Macera
  3. Bombacı
  4. Bombacılar 7

Bombacılar 7 - patlayıcı görevlerde ustalaşın!

Bombacılar 7, çok sayıda düşmanı bombalayabileceğiniz ve birçok labirent savaşını kazanabileceğiniz popüler Bomberman serisinden harika bir aksiyon oyunudur.

Amacınız, bomba döşerken mümkün olduğunca çok görevi tamamlamaktır. Örneğin, puan ve silah toplayın ve tabii ki rakiplerinizi dümdüz edin. Arcade veya Battle Royale modu gibi farklı modları farklı hedeflerle kullanın ve gitmeye hazırsınız. Ayrıca Bomb It'te 7 farklı zorluk seviyesi ve arenalar bekleyebilirsiniz, bu da oyunu çok yönlü hale getirir.

Bireysel olarak veya bir arkadaşınızla oynayın. Hareket etmek için ok tuşlarını ve WASD'yi, bomba yerleştirmek için boşluk çubuğunu ve Enter'ı kullanın. Elbette bombaların yanı sıra kalkan, ekstra can ve görünmezlik gibi havalı güçlendirmeleri de kullanın. Lazer tabancası, Thorshammer ve buz topu gibi silahlarla düşmana çok fazla hasar verebilirsiniz. At, alışveriş arabası veya kaykay gibi ulaşım araçları daha fazla eğlence sağlar.

Daha Fazla Bomb It Oyunu

Serinin yedinci bölümünü beğendiyseniz, selefi Bombacılar 6 veya Bombacılar 5'e bir göz atın.

İlk patlamaları şimdiden duyabiliyor musun? Şimdi birçok yeni maceraya dalın ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Bombacılar 7 oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Bombacılar 7

  • Orjinal isim: Bomb It 7
  • Yayın tarihi: 31.|07.|2016
  • Publisher: GameDistribution (1609)
Bombacılar 7

Üye Yorumları