Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Cargo Skates

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Merge Grabber: Race to 2048
12+
Cargo Skates
0+
2048 Number Match
0+
Anaconda Runner
12+
Fox Coin Match
0+
Hero Tower Wars
12+
Solitaire Match
0+
2048: X2 Legend
0+
Number Line Match
0+
BFF Math Class
0+
Polar Bear Merge
0+
X2 Solitaire Merge: 2048 Cards
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Çocuk
  3. Matematik
  4. Cargo Skates

Cargo Skates - Süpermarketiniz için mal toplayın!

Cargo Skates, engelli bir parkurda satış için mal toplamanız gereken bir sayı oyunu ile süpermarket simülasyonunun heyecan verici bir karışımıdır. 

Oyun prensibini aynı isimli uygulamadan zaten biliyor olabilirsiniz. Uygulamanın bu çevrimiçi versiyonunda aynı zamanda bir süpermarketi yönetiyor, rafları stokluyor ve müşterilere hizmet veriyorsunuz. Stok boşaldığında, onu yenilemeniz gerekir: süpermarket görevlinizin sayı parkuru üzerinde kayarak mümkün olduğunca çok sayıda mal paketi toplamasına izin verin. Kutular ayaklarının altında yığılacaktır. Hızlı tepki verin ve bacaklarının engellere göre konumunu ayarlamak için fareyle veya dokunmatik ekranla kaydırın - neyse ki genç kadın atletik ve bacaklarını iyi hareket ettirebiliyor!

Üzerinde sayılar bulunan yeşil kapıları geçtiğinde, kutular mevcut olanlara eklenir veya çarpılır. Paketleri bölerek veya çıkararak kaybedeceğiniz için kırmızı alanlardan kaymaktan kaçının. Pistteki kırmızı bloklar da üzerlerinden kayarsanız kutuları alıp götürecektir, bu yüzden onlardan mümkün olduğunca kaçınmaya çalışın. Kolilerinizin üzerinde sıralı patenler gibi kayarak bitiş çizgisine ulaşın ve bir seviyenin sonunda süpermarketin stoklarının iyi durumda olduğundan emin olun.

Süpermarket seviyesi nasıl oynanır

Domatesle başlayın ve kısa süre içinde yeni gıda ve diğer ürünlerin kilidini açın. Her şeyin sorunsuz ilerlemesini sağlamak için iyi bir zaman yönetimi de önemlidir. Tüm görevlere öncelik vermeyi başarabilir misiniz?

  • Yiyecekleri depodan satış katına taşıyın ve rafların her zaman iyi stoklandığından emin olun. Bu, müşterilerin raflarda kendilerine yardımcı olmalarını sağlayacaktır.
  • Kasadaki alışverişleri kontrol edin ve kazandığınız parayı depoyu genişletmek ve mağazadaki yeni istasyonların kilidini açmak için kullanın.
  • Örneğin, domateslerden domates sosu veya yumurtalardan kızarmış yumurta yapmak için temel yiyeceklerinizi işleyebilirsiniz.

Engelli mücadeleler içeren daha eğlenceli uygulama oyunları

Cargo Skates'in oynanışını beğendiyseniz, neden Money Rush ve Master of Numbers'ı denemiyorsunuz?

Doğru hesaplamaları kullanarak rafları ürünlerle doldurun ve Cargo Skates'i KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat