Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Cat Sorter Puzzle

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Cat Sorter Puzzle
0+
Screw Puzzle
0+
Balloons And Scissors
0+
Draw To Smash!
6+
Nuts & Bolts Puzzle
0+
Color Sort Puzzle
0+
Home Pin 2: Family Adventure
6+
Pipe Direction
0+
Hero Tower Wars
12+
Stickman Escape
6+
Home Pin
12+
Find The Differences: Cars
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Bulmaca
  4. Cat Sorter Puzzle

Cat Sorter Puzzle - Kedileri dizin!

Cat Sorter Puzzle, sevimli kedileri koltuklara renklerine göre sıralamanız gereken bir hayvan mantık bulmacasıdır.

Bu sıralama oyununda, kabarık dört ayaklı dostları koltuklar arasında hareket ettirmek için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın. Oyunun amacı, bir renkteki tüm kedileri bir koltuğa dizmektir. Bir koltuk her zaman tamamen tek renk hayvanlarla dolu olmalıdır. Minderleri belirli bir renkte olan koltuklar yalnızca o renkteki kedilerle doldurulabilir.

Beş oyun modunda bulmaca çözün

  • "Classic" modunda, aynı renkteki tüm kedileri bir minder üzerinde sıralayın ve giderek daha fazla kediciği doğru yerlere sürükleyerek giderek zorlaşan mantık bulmacalarını çözün.
  • "Meditation" modunda rahatlayın ve sevimli kürk toplarıyla çeşitli seviyeleri çözün.
  • "Sticky" modunda, kedileri yalnızca aynı renkteki diğer kedilerin üzerine yerleştirebilirsiniz. Ayrıca, birbirinin üzerine tünemiş aynı renkteki kedileri her zaman birlikte hareket ettirmelisiniz.
  • "Time" modunda, zamana karşı oynarsınız ve bir seviyeyi tamamlamak için yalnızca sınırlı bir süreniz vardır. İlk kediye tıkladığınız anda zamanlayıcı başlar, bu nedenle kadife patileri bir araya getirmenin en iyi yolu hakkında önceden dikkatlice düşünün.
  • Beyninize ekstra bir egzersiz yaptırın ve yalnızca sınırlı sayıda hamlenizin olduğu "Challenges" modunda özellikle zor seviyeleri ele alın.

Çözdüğünüz her bulmaca için yıldız paraları kazanın ve mağazada kedicikleriniz için sevimli görünümlerin kilidini açın veya onlar için yeni sandalyeler ve arka planlar satın alın.

Kedi hayranları için daha fazla zeka oyunu

Cat Sorter Puzzle'ı sevdiyseniz, Catland: Block Puzzle'da sevimli kedileri doğru yere yerleştirmeye ne dersiniz?

Beyninizi çalıştırın ve tüm kedileri renklerine göre sıralayın! KralOyun'da şimdi ücretsiz olarak Cat Sorter Puzzle oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Cat Sorter Puzzle

Cat Sorter Puzzle

Üye Yorumları