Chick Chicken Connect

Tüm yaş grupları için onaylandı
7   x Likes1x Dislikes
Reklam

Chick Chicken Connect - Tüm tavukları bağla!

Chick Chicken Connect, tavukları birleştirip en yüksek puanı almak için oynayabileceğiniz sevimli bir 3'lü eşleştirme oyunudur!

Aynı renkteki üç veya daha fazla beyaz tavuğu birleştirerek onları temizleyin. Bunu yapmak için sınırlı sayıda hamleniz var ve amacınız bir yandan yüksek skorunuz için çok sayıda puan kazanmak, diğer yandan yaptığınız hamle sayısını artırmak! Bunu yapmak için, özellikle büyük kuş kümelerini temizleyin ve hamle sayısını artıran veya oyun alanındaki belirli bir alanı havaya uçuran bir bomba oluşturun.

Gerekli sayıda civcivi temizleyerek, özel beceriyi de tetikleyebilir ve belirli sayıda civcivi tahtadan kaldırabilirsiniz. Yeterince renkli civciv topladığınızda, sahadaki bombaları etkinleştirmek için ekstra hamleler elde ettiğiniz Ateş modunu tetiklersiniz.

Hamle sayısı sıfıra ulaştığında, oyun turu sona erer ve yükseltme yapıp her şeye yeniden başlayabilirsiniz.

Bir turun sonunda elde ettiğiniz paralarla seviye bonusunu artırabilir ve güçlendiriciler satın alabilirsiniz. Bunlarla daha fazla hamle yapabilir, özel beceri için daha az tavuğa ihtiyaç duyabilir veya daha fazla Ateş hamlesi yapabilirsiniz.

Sevimli hayvanlarla daha fazla 3'lü eşleştirme oyunu

Chick Chicken Connect'i sevdiyseniz, neden Farm Fun oynamıyorsunuz?

Tavuk kümesini şimdi eğlenceli hale getirin ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Chick Chicken Connect oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Chick Chicken Connect

Chick Chicken Connect

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
20.|05.|2023
Üretici:

x