Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

City Builder 2

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Trolley Fun
12+
City Builder 2
0+
Tower Defenders
12+
Horse Champs
0+
Crush All
0+
Life Clicker
6+
Craft Drill
0+
Hamster Apartment
0+
Idle Medieval Kingdom
6+
Clash Rider: Clicker Tycoon
12+
GPU Mining
0+
Farming Life
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. Idle ve Clicker
  4. City Builder 2

City Builder 2 - Bir metropol inşa edin!

City Builder 2, kaynakları çıkarmanız ve köyünüzü gelişen bir şehre dönüştürmeniz gereken kapsamlı bir boşta kalma oyunudur.

Çubuk figürlü belediye başkanınızı oyun dünyasında kontrol etmek için ok tuşlarını, WASD'ı, fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın. İlk evinizi inşa etmek için oduna ihtiyacınız var: Karakterinizi bir ağaca doğru hareket ettirin ve onu kesip odun toplamaya başlasın. Ardından küçük yerleşim yerinizdeki ilk evleri "BUILD" işaretli yerlere inşa edin. Yaşam alanı oluşturduktan sonra, ilk işçiler, örneğin oduncular gibi, daha ileri kentsel gelişim projeleri için hammadde toplamanıza yardımcı olmak üzere buraya taşınacaktır.

Vadide daha fazla inşaat alanı geliştirin, yeni binalar dikin ve artan nüfusunuz için taş gibi hammaddeler çıkarın veya tahıl toplayın. Köyünüzün sakinleri sadece kaynakların çıkarılmasında size yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda toplayabileceğiniz vergileri de öderler. Mağaza gibi yeni binaların kilidini açın ve mallarınızın ticaretini yapın.

Bu minimalist şehir kurma oyununda bir planlamacı olarak becerilerinizi kanıtlayın, iş adımlarını otomatikleştirin ve şehrinizi gelişen bir metropole dönüştürün!

Çiçeği burnunda inşaatçılar için daha fazla yönetim oyunu

City Builder 2'yi beğendiyseniz, Idle Arks: Sail And Build 2'de bir sal inşa edin ve sular altında kalan bir dünyada hayatta kalanlara yardım edin.

Kaynakları toplayın ve vadiyi gelişen bir şehre dönüştürün! City Builder 2'yi şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

City Builder 2

City Builder 2