Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Idle Arks: Sail And Build 2

6 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Trolley Fun
12+
City Builder 2
0+
Tower Defenders
12+
Horse Champs
0+
Crush All
0+
Life Clicker
6+
Craft Drill
0+
Hamster Apartment
0+
Idle Medieval Kingdom
6+
Clash Rider: Clicker Tycoon
12+
GPU Mining
0+
Farming Life
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. Idle ve Clicker
  4. Idle Arks: Sail And Build 2

Idle Arks: Sail And Build 2 - Açık denizlerde heyecan verici maceralar yaşayın!

Idle Arks: Sail And Build 2, bir sal inşa etmeniz ve hayvanlarla insanları toplamanız gereken popüler idle oyununun kapsamlı bir devamıdır.

Kendinizi çevresel felaketlerin ve buzul çağının sona ermesinin büyük sellere ve su altında kalmış şehirlere yol açtığı sular altında kalmış bir dünyaya bırakın. Göreviniz, hayatta kalan insanlara ve hayvanlara yeni bir yuva sağlamak için güvenli bir gemi inşa etmektir.

Neyse ki, denizde yüzen ve salınızı genişletmek için kullanabileceğiniz çok sayıda dalgaların karaya attığı odun var. İnşa modunu kullanın veya daha fazla platform eklemek ya da mobilya veya yelken gibi yeni unsurlar inşa etmek için sarı bloklara tıklayın. Bu genişletmeler kereste veriminizi artırır ve daha büyük projelerin üstesinden gelmenizi sağlar.

Waterworld'de hayatta kalmak için ipuçları

  • Etrafınıza göz kulak olun! Denizde neyin yüzdüğünü asla bilemezsiniz ve bazen denizden hazineler çıkarabilirsiniz!
  • Suyun sıçradığını görürseniz, Ark sakinlerinden birini tek bir tıklamayla balığa gönderebilirsiniz. Güzel deniz kabukları yakalayın ve bunları yüzen tüccarlardan eşya satın almak için kullanabileceğiniz paralar karşılığında satın.

Cesur maceracıları yeni dünyalar bekliyor

Salınızı işleyen bir gemiye dönüştürdükten sonra, küçük mürettebatınızla yeni bölgelere yelken açabilir ve bir sonraki seviyeye başlayabilirsiniz. Burada yine küçük bir tekneyle başlıyorsunuz, ancak mürettebatınızı koruyor ve daha büyük ve daha iyi bir gemi inşa edebiliyorsunuz. Geminizdeki insanlara yeni bir ev sunmayı başarabilecek misiniz?

Roblox görünümlü hayatta kalma serisinde daha fazla oyun

Idle Arks: Sail And Build 2'yi beğendiyseniz, neden Idle Arks: Sail And Build oynamıyorsunuz?

Yelken açın ve heyecan verici bir boşta kalma macerasına atılın! Idle Arks oynayın: Sail And Build 2 oyununu şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Idle Arks: Sail And Build 2

Idle Arks: Sail And Build 2