Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Cotton Candy

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Grandma Recipe Ramen
0+
Emily's New Beginning: Valentine's Edition
0+
Chinese Food Cooking
0+
Cooking In The City Of Winds
0+
Cooking Frenzy
0+
Cooking Live
0+
Cooking Chef Food Fever
0+
Around The Worlds: Pizza
0+
Papa's Pastaria
0+
Papa's Donuteria
0+
Cute Cat Town
0+
Papa's Pancakeria
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Yemek ve Pasta
  4. Cotton Candy

Cotton Candy - Panayır şekerini kendiniz yapın!

Cotton Candy, kabarık panayır şekerini nasıl yapacağınızı öğreneceğiniz kolay bir yemek pişirme oyunudur!

Kim her zaman kendi pamuk şekerini yapmak istememiştir ki? Panayırdan veya halk festivalinden mutlaka bildiğiniz bu lezzetli şekeri bu oyunda kendiniz yapabilir ve belki de bir partide sunabilirsiniz. Ya da kendi pamuk şeker standınızı açabilirsiniz!

Tarifi yapmak çok basit. Öncelikle ev yapımı pamuk şekeri için sapı ve aromayı seçin. Daha sonra pamuk şeker makinesinde karıştırarak sapın üzerinde daha fazla pamuk şeker elde edebilirsiniz. Önceden, on iki seçenek arasından pamuk şekerinizin şeklini veya aromasını seçtiniz. Daha sonra şekeri sıcak makinede ince ipliklerden bir ağ oluşturana ve pamuk şeker yeterince büyük olana kadar karıştırın. Şimdi onları süsleyebilirsiniz. Pamuk şekerin üzerine koymak için bir külah, meyve veya serpme seçin. Ayrıca bir fiyonk ve baskıların yanı sıra arka planı da seçebilirsiniz. Pamuk şekerinizi sanal olarak yemek için dokunun veya tıklayın.

Bonus tarif: Tüm bu tatlı atıştırmalıklardan sonra canınız tuzlu bir şeyler çekiyorsa, kendi patates cipsinizi de yapabilirsiniz!

Lezzetli tatlılar içeren daha fazla yemek oyunu

Yemek pişirmeyi ve fırınlamayı seviyorsanız ve pamuk şeker yapmayı sevdiyseniz, neden Yummy Ice Cream Factory oynamıyorsunuz?

Lezzetli tatlılar ve atlıkarıncada bir gezinti olmadan hiçbir fuar tamamlanmış sayılmaz! Cotton Candy şimdi KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Cotton Candy

Cotton Candy

Üye Yorumları